Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Windows vs. Symbian
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Aplicatii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Care este mai bun ?
Windows
30%
 30%  [ 7 ]
Symbian
69%
 69%  [ 16 ]
Voturi totale : 23

Autor Mesaj
ciaraXYZ

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Feb 27, 2006 9:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu le-am incercat pe amandoua si sincer mi-a placut mult mai mult Symbian!!! E mai frumos realizat si mai stabil parca.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ae_aex

Data înscrierii: 04/Apr/2006
Locație: mangalia

MesajTrimis: Mar Apr 04, 2006 10:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ca va place unu sau altu ... uitati`va la voturi .. si vedeti care e mai bun ...
John

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi Iul 20, 2006 8:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu votez tot Symbian, cel putin din considerentul ca Windows se chinuie de cativa ani si nu reusesc sa realizeze un soft klumea pt COMPUTERE si fac in 2-3 ani ceva fiabil pentru telefoane, sa fim sinceri. Si in plus fata de asta e si mult mai user frendly Symbianu'!
Sus
Rabbit.Iepure
Vizitator

MesajTrimis: Lun Aug 28, 2006 4:53 pm    Titlul subiectului: Symbian Răspunde cu citat (quote)

Sal si mie imi place symbian dar am o intrebare am un Nokia 6670 cu symbian 6.0
,pot sa imi instalez symbian 7.0 pe el si sa mearga bine fara probleme ?
va rog trimiteti-mi raspunsurile voastre la Rabbit.Iepure@yahoo.com
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 3:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Symbian tot timpul va depasi windows mobile Razz ...
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:

CE ARGUMENTE AI?
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar ce te intereseaza ? Tu macar ti-ai dat cu parerea ?!...nu ... asa ca nu intreba pe altii ce argumente au.
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
Dar ce te intereseaza ? Tu macar ti-ai dat cu parerea ?!...nu ... asa ca nu intreba pe altii ce argumente au.

PROBLEMA E CA VORBESTI FARA SA CUNOSTI. DACA AI ZIS CEVA ARGUMENTEAZA DACA NU STAI IN BANCA TA
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 10:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:

Chiar m-ar interesa si pe mine pe ce principii iti bazezi parerea .... asta daca esti bun sa ni-o impartasesti Wink
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Aplicatii Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template