Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Merita pastrat un nokia 8910i

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
danutzzza

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 9:00 am    Titlul subiectului: Merita pastrat un nokia 8910i Răspunde cu citat (quote)

recent am cumparat un nokia 8910i, dar "nu e prea destept"!Merita pastrat,la 3 milioane cat am dat pe el?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
alexxx
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 10:14 am    Titlul subiectului: Re: Merita pastrat un nokia 8910i Răspunde cu citat (quote)

Daca ai nevoie de un telefon rezistent da...daca vrei unul multifunctional.....nuuuuuuuuuuu...nu prea stie sa faca nimik.
Sus
Danutza
Moderator

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 8:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca faci sporturi extrme cu telefonul, merita, ca in rest nu prea e bun d nimic. Si inca ceva, e MULT prea scump!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 24, 2006 11:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E prea scump pt cei care nu au, dar telefonul ala e prea bestial, unii spun ca "nu prea steie sa faca nimik, pai iti iei un telefon sa ai la ce vorbi \, nu sa faci poze,sau alte chestii, ca asa nu ar fi mai scos astia aparate foto!!!Cei care spun ca telefonul ala nu isi merita banii...habar n-au!!!!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 11:29 pm    Titlul subiectului: Re: Merita pastrat un nokia 8910i Răspunde cu citat (quote)

danutzzza a scris:
recent am cumparat un nokia 8910i, dar "nu e prea destept"!Merita pastrat,la 3 milioane cat am dat pe el?

e clasa de lux
e ca un mercedes clasa S

daca are ceva aparte.. sa ne spui..am vazut 8910 care nu era color.. nimic impresionant
nu stiu de ce le-au dat asa o valoare cei de la Nokia
cu 8210 au inceput apoi a urmat
8310
8850
8910
8910i
8800
acum shiricoo.. fara motive
carcasa sa sa fie factorul principal?
Sus
wanish

Data înscrierii: 24/Oct/2006
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 9:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E mai frumos 8910 decat 8910i, o fi el color dar nu e cine stie ce 6100 cu alta carcasa, dar merita oricum, sau fa schimb cu 8910 (are si meniu mai simpatic) Cool
Sus
Kosty

Data înscrierii: 30/Sep/2006
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 10:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum se spunea intr-un alt topic, daca vrei telefon de fitza da merita!!!
Sus
marduksoft

Data înscrierii: 03/Feb/2007

MesajTrimis: Sâm Feb 03, 2007 10:15 am    Titlul subiectului: Re: Merita pastrat un nokia 8910i Răspunde cu citat (quote)

danutzzza a scris:

nu il vinzi?/de unde esti? il cumpar eu. marduk_soft este id pe mess daca vrei sa vorbim
o zi faina
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template