Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
cel mai subtire ! :D

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Stiri, noutati
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zathura

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 1:34 pm    Titlul subiectului: cel mai subtire ! :D Răspunde cu citat (quote)

Care este cel mai subtire telefon din lume ? Question Question Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cri$

Data înscrierii: 07/Ian/2006
Locație: Iasi

MesajTrimis: Sâm Apr 29, 2006 11:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uite chair am citit acum o stire in care spunea ca astia de la samsung tocmai au rupt gura targului...au scos cel mai subtire tel din lumea...park x828 ii zice, in sf o sa apara mai multe detali acum abia a fost anuntat
Sus
JerrY00

MesajTrimis: Mar Mai 02, 2006 7:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da dar, deocamdata, e inca doar anuntat, pana il lanseaza pe asta, cel mai subtire e un VK Mobile :p !
Sus
FartheX

Data înscrierii: 20/Apr/2006

MesajTrimis: Vin Mai 12, 2006 8:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Numai .... e VK, caci telefonul a fost deja produs ... nu e inca produs in serie, dar au fost destul de multe modele facute, pt expozitii is alte chestii dinastea, eu ma gandeam ca problema ar fi faptul ca nu are 6.9 mm pe toata lungimea lui, modulul camerei este cva mai gros .... dar acum, daca expertii considera ca nu conteaza aspectul asa .... ! a, si modelul se numeste X828 in Asia si X820 in Europa
Sus
Elena

Data înscrierii: 25/Apr/2006

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 1:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar oare, la "grosimea" asta, cat de rezistent poae sa fie. Costa o gramada de bani .... si te asezi odata pe el .... si il faci doua Smile) si ai pus-o !!!
Sus
Need4Speed

MesajTrimis: Mie Iul 12, 2006 9:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Elena a scris:
Dar oare, la "grosimea" asta, cat de rezistent poae sa fie. Costa o gramada de bani .... si te asezi odata pe el .... si il faci doua

Sau poate chiar mai multe Smile)))))))
Sus
SeaShell

MesajTrimis: Sâm Aug 12, 2006 1:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Totusi, nu am o parere f buna despre tels astea subtiri asa, mi se par exagerat! Sunt parca incomode ... nush ... nu simti ca ai tel in mana Smile))))
Sus
PussyCat

Data înscrierii: 22/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 9:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

X820, e mai subtire decat Moto FONE ???
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Feb 12, 2007 1:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

X820 e super...Mie mi s-a intamplat cu un V3 sa nu il mai gasesc..dar era in buzunar...nu l-am simtit ca il am in buzunar. Dar atunci ce sa mai zic de X820 ? Very Happy Uiti ca ai telefon Wink
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Stiri, noutati Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template