Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cand apare un telefon dupa care suni si nu platesti?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 9:43 am    Titlul subiectului: Cand apare un telefon dupa care suni si nu platesti? Răspunde cu citat (quote)

S-a auzit un zvon,nu stiu cat de adevarat,ca ar aparea un telefon care nu va avae legatura cu nici o retea,platesti telefonul si atat,nu platesti cand vorbesti...Ar fi prea super sa fie adevarat.Cine nu si-ar lua? Exclamation
Sus
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 7:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut o stire pe aici care chiar se refera la o noua tehnologie,prin intermediul careia suni si ai (probabil)un numar de minute gratis,e chiar misto sa apara si in Romania...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 5:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Samsung P200 este inca in stadiul de proiect si va functiona prin WLAN, adica se va conecta la o retea wireless din apropiere si va folosi un soft asemanator cu Skype-ul care va fi gratuit.
Dar pana acolo mai au romanii de lucrat Laughing
Sus
smalldot

Data înscrierii: 10/Dec/2006

MesajTrimis: Mar Dec 12, 2006 9:17 pm    Titlul subiectului: oricum Răspunde cu citat (quote)

ar fii super tare ...
mai ales pt noi romanii...
mie una nici una din oferta cu z minute nu mi se pare suficienta..
cine stie..vorba multa..saracia omului.. la propriu...
poate se mai schimba vremurile
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Feb 11, 2007 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca se va face va costa la fel de mult ca si masina care merge cu apa. Razz.
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 2:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu acum pe bune exista dar nu stiu prea multe detalii, despre acest produs, si costa destul de mult, faza e ca merge in anumite tari care au o porcarie, dace veti cauta exista o stire mai veche pe aici, pe infogsm!!!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template