Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
FELICITARI DYABLO

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 12:54 am    Titlul subiectului: FELICITARI DYABLO Răspunde cu citat (quote)

FRLICITARI PENTRU SAMSUNG D600 CASTIGAT.

DAR CINE ESTI CA NOI NU TE CUNOASTEM?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MONDI

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 12:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pentru date despre orice membru se poate intra in sectiunea membri si se poate vedea data inregistrarii si numarul de mesaje scrise
Sus
Compaq

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 4:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MONDI a scris:
pentru date despre orice membru se poate intra in sectiunea membri si se poate vedea data inregistrarii si numarul de mesaje scrise

AI SPUS UN LUCRU NOU MONDI. M-AI LUMINAT. EU VREAU SA VB CU DYABLO NU CU TINE.
Sus
Compaq

MesajTrimis: Dum Feb 04, 2007 3:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DYABLO ZII CEVA MACAR
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 8:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fratioare nu inteleg care este problema, daca esti revoltat ca nu ai castigat nu e problema mea, eu sunt fericit ca ieri am primit de 2 zile telefonul si sincer sa fiu credeam ca e vrajeala..dar dupa cum vezi nu e ma bucur ca l-am castigat si o sa scriu in continuare poate mai castig unul Laughing succes si voua si nu fiti invidiosi poate va vine randul!!!nu inteleg de ce nu ti-au sters acest post care nu are treaba cu nokia???hai pa!!!!!
Sus
MONDI

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 12:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

toata lumea se astepta sa dai si tu o bere
Sus
dyablo

MesajTrimis: Joi Feb 08, 2007 10:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dau o bere, !!! zice-ti si mie dcam cat e un carkit pt d600, daca asatie careva..pe aici...
Sus
MONDI

MesajTrimis: Joi Feb 08, 2007 9:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pentru o discutie despre carkit trebuie sa postezi la accesorii
in alta ordine de idei asa cum am scris acolo sunt de 2 tipuri pe fir cu mai multe optiuni sau bluetooth
Sus
Kty

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 2:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si pana la urma vezi a meritat ai castigat telu, ma bucur pentru tine, si ma bucur ca nu ne tzapeste nimeni...pe aici...
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 6:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar totusi , ce cauta topicul "Felicitari Dyablo" la Nokia ? Very Happy... S-a scos cumva vreun tel nou de la Nokia ... Dyablo...felicitarile mele dyablo
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template