Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nkia 9300!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Dec 08, 2006 11:48 am    Titlul subiectului: Nkia 9300! Răspunde cu citat (quote)

Am vazut zilele trecute intr-o consignatie un Nokia 9300 era destul de simpatic, dar nu are camera nu are mai nimik.Ce are e acel windows. Cu ce ajuta acel windows si merita acest telefon 6mil 500?Stie cineva?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Dec 08, 2006 1:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai Windowsul iti permite sa-ti pui pe tel aproape toate programele pe care le ai si pe PC... eu zic ca-i un mare avantaj, dar telefonul nu prea merita 6.5 mil Wink
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Dec 08, 2006 1:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ok deci iti permite sa pui acele programe dar nu iei si virusi??Asta nu poate fi numit de fapt un dezavantaj! Cam cat merita asa daca ai idee?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Feb 14, 2007 1:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

smoke a scris:
Ok deci iti permite sa pui acele programe dar nu iei si virusi??Asta nu poate fi numit de fapt un dezavantaj! Cam cat merita asa daca ai idee?

Eu zic ca nu merita deloc ! De banii aceia mai bine iti iei un telefon nou/SH care poate sa fie symbian (daca iti place), sa aiba o camera buna etc.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template