Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Oferta speciala orange???

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
laurentiu

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 9:16 am    Titlul subiectului: Oferta speciala orange??? Răspunde cu citat (quote)

Astia pun oamenii pe drum degeaba,fac atata reclama,dar omit detaliile care sunt cele mai importante.Vi se pare mai tentanta decat celelate???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gigishoru

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 9:25 am    Titlul subiectului: Re: Oferta speciala orange??? Răspunde cu citat (quote)

Pai asta inseamna rating ..frate..asa isi fac bani pe spatele romanilor...care nu prea ii duce capul... Wink
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 11:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toti fac la fel Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kisser}{

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 11:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si care e problema, intotdeauna e unu destept si altu prost. Prostia se plateste. Prima data te informewzi klumea si dupaia te duci si faci abonamentu sau ... , nu te arunci asa cu capu' inainte !!!
Sus
Xdenon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 12:51 pm    Titlul subiectului: Re: Oferta speciala orange??? Răspunde cu citat (quote)

laurentiu a scris:
Astia pun oamenii pe drum degeaba,fac atata reclama,dar omit detaliile care sunt cele mai importante.Vi se pare mai tentanta decat celelate???

oferta asta de acum e mai slaba decat cea dinainte cu 180 minute ! sunt ele 400 da in asa fel incat sa faci cost suplimentar daca vorbesti Wink ! Nu sunt ei prostutzi degeaba Wink !
Sus
onlyme_mihai
Vizitator

MesajTrimis: Vin Oct 27, 2006 7:10 pm    Titlul subiectului: orange Răspunde cu citat (quote)

detaliile se spun dupa ce faci contractul pe un an si nu mai ai cum da inapoi decat daca ai 300 de dolari si asa treci cu vedere. Very Happy
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Feb 16, 2007 11:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

kisser}{ a scris:
Si care e problema, intotdeauna e unu destept si altu prost. Prostia se plateste. Prima data te informewzi klumea si dupaia te duci si faci abonamentu sau ... , nu te arunci asa cu capu' inainte !!!

Majoritatea oamenilor se arunca cu capu` inainte Razz. Vad o oferta la un telefon, se grabesc sa si-l cumpere dar nu stiu ce fel de abonamet trebuie sa-ti faci ca sa beneficiezi de oferta...
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 03, 2007 9:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

va rog sa imi spuneti ce telefon ar fii ideal pentru o fata acum de 8 martie.
din ofertele orange la abonament in jur de 100 euro, multumesc
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 03, 2007 2:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ana_alcatel a scris:

Sony Ericsson W810i...nu e chiar pentru fata dar merge ! Smile. Si grabeste-te, nu mai tine mult oferta Wink
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Dum Mar 04, 2007 6:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
ana_alcatel a scris:

Sony Ericsson W810i...nu e chiar pentru fata dar merge ! Smile. Si grabeste-te, nu mai tine mult oferta Wink

pai ti-ai raspuns singur Smile nu e pt fata, am vazut oferta aceea , oricum v-or scadea oretul si mai jos decat e in prezent.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template