Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cum poti reduce dimensiunea mp3-urilor?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 7:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am incercat cu Mp3 Blazer..asa ceva... dar nu se merita, calitatea sunetului nu mai este aceeasi...
J3N

MesajTrimis: Sâm Ian 27, 2007 10:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o sa incerc si o sa' mi dau cu parerea. Mersi Wink
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
o sa incerc si o sa' mi dau cu parerea. Mersi Wink

SA NE SPUI SI NOUA.. CA SUTEM CURIOSI... A TRECUT CEVA TIMP.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

MesajTrimis: Mie Feb 14, 2007 1:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Incearca ImTOO Audio Encoder si nu vei avea mari diferente de calitatea sunetului Wink[/quote]
Chiar daca a trecut ceva vreme, cum a zis Compaq, am incercat cu ImTOO Audio Encoder care mi l-a recomandat "smartul" si intr-adevar cum spune el, nu se observa prea mult calitatea sunetului, dar cand dau la maxim (sunet extern ma refer) se observa mai mult decat atunci cand volumul este mai incet.
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Lun Mar 12, 2007 10:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am incercat asta..sound forge..da..e asa si asa..nu chiar cine stie ce.. Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

MesajTrimis: Lun Mar 12, 2007 11:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
eu am incercat asta..sound forge..da..e asa si asa..nu chiar cine stie ce.. Laughing

incearca cu ceea ce programul care l`am amintit mai sus si sa ne spui si noua parerea ta , daca vrei Very Happy
jmenar

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 2:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am incercat asta..mp3 to ringtone gold..si e super..da am o problema...la nokia al meu..3650..difuzoru e de slaba calitate..si se aude incet,..mai treb oare dak nu se poate schimba cu unu mai bun... Rolling Eyes Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 2:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
am incercat asta..mp3 to ringtone gold..si e super..da am o problema...la nokia al meu..3650..difuzoru e de slaba calitate..si se aude incet,..mai treb oare dak nu se poate schimba cu unu mai bun... Rolling Eyes Question

un service este cea mai buna alegere ... ei iti vor spune daca poate fi schimbat cu unul mai bun sau daca ti`l pot schimba doar cu unul ca cel pe care il ai Wink
jmenar

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2007 2:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

merci J3n... Smile asa am sa fac...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template