Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nokia 6030

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mircea

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 9:18 am    Titlul subiectului: Nokia 6030 Răspunde cu citat (quote)

Nokia 6030.....ce ziceti de el?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Andrei

Locație: Timisoara

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 12:56 pm    Titlul subiectului: Re: Nokia 6030 Răspunde cu citat (quote)

Mie unu imi place tel...chiar am de gand sa imi iau unu.... e mishto ca are si radio, poti asculta cand te plictisesti...Very Happy.....si nu consuma prea mult din baterie......dar, ash avea o intebare cand cumperi tel iti da si casti la el?
Sus
Kmikze

Locație: Arad

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 2:50 pm    Titlul subiectului: Re: Nokia 6030 Răspunde cu citat (quote)

Da...super tare telu l-am vazt sio, da.....cu cablu de date cum sta....adik se gaseste. Stiu ce n-are kmera insa pt melodii si jocuri vreau?
Sus
4x4

Data înscrierii: 16/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 10:10 am    Titlul subiectului: Re: Nokia 6030 Răspunde cu citat (quote)

Am vazut zilele astea la cineva unu e misto sincer sa fiu, are radio.....si nici nu e prea scump....adk pt cineva care nu vrea camera e un tel super tare...elegant....Insa e doar tel.....cei care vor caracteristici klumea si aplicatii....tre sa incerce un pret mai mare
Sus
|RED-PLAGE|
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 9:23 am    Titlul subiectului: Bey Mircea Răspunde cu citat (quote)

Un tel mai tare nu sugerezi si tu? La asta ce poti zice, mai nimic, inafara ca are radio, in rest nu mai e nimic de capu' lui, parerea mea !
Sus
Sammy

Data înscrierii: 21/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:08 pm    Titlul subiectului: Re: Bey Mircea Răspunde cu citat (quote)

E super tare tel, eu consider deocamdata tel echipate cu camera video sunt inutile deoarece acestea nu ofera o calitate prea mare a imagini...asa ca asta e cel mai tare, dak pui in balanta si pretul...e cea mai buna alegere....si mai ales pe negru Very Happy
Sus
Mircea

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:56 pm    Titlul subiectului: Re: Bey Mircea Răspunde cu citat (quote)

Si mie imi place foarte mult ma bucur ca mai sunt si alte persoane carora le place 6030-u........
Sus
M@triX

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Apr 03, 2006 8:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

6030 Rulzzzz baby Wink
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Sâm Apr 14, 2007 2:10 pm    Titlul subiectului: 6030 Răspunde cu citat (quote)

Eu am un 6030 si nu prea imi place deoarce nu prea am ce sa fac cu el.M-am saturat sa tot ascult radio .Singurul lucru care imi place la acest telefon este bateria ca mah tine aproape 1 sapt si cateva zile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template