Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Telefonul perefect~!!!!!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Stalkon

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Campulung

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:47 am    Titlul subiectului: Telefonul perefect~!!!!!! Răspunde cu citat (quote)

Cred ca cel mai bun telefon, perfect pentru oricine, este acela care ii place si si-l si permite!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Noi 25, 2006 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

NU e eperfect ca eu am unul si mi-as dori unul la 40 de milioane dar nu mi-l perimt, ala e cel care si-l permite!
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Dec 22, 2006 11:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da corect raspuns!!!
Sus
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Ian 19, 2007 9:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am nokia 1112,sunt multumit de el ca ma tine bateria 4-5 zile
nu stiu daca exista unul cu camera sa tina asa mult bateria..doar sa comunic cu el sa nu-l folosesc in alte scopuri.
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 5:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai sunt si oameni care viseaza la telefoane mai bune dar din pacate nu au banii necesari pt a avea acel telefon...deci viseaza incontinuare Very Happy
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Lun Apr 16, 2007 8:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai eu am un nokia 6030 si mah tine f mult bateria aproape 1 si jumate si vb vreo 30 min pe zii si mai mult
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template