Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
LG L600v

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> LG
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 6:10 pm    Titlul subiectului: LG L600v Răspunde cu citat (quote)

Un model super, cu camera de 1.3 MPX, bluetooth, display 256 K, 3G,slot pt card, aparut recent si este f ieftin ! Astept si alte parerei Razz
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 9:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

uita'te la vodafone ca vei gasi si pretul este super Wink
J3N

MesajTrimis: Lun Ian 29, 2007 8:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva ce se da in pachet la vodafone pt LG L600v ? Un prieten si'a cumparat si a primit doar castile. Nu a primit nici cablu de date si nici card de memorie.
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 10:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu a mai cumparat nimeni LG L600v ? Daca da, ce ati primit in pachetul telefonului ?
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CAM SCUMP... TELEFONUL.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 3:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu zic ca nu e scump deloc. Acuma e in oferta la vodafone Razz
Bogdy

Data înscrierii: 07/Feb/2007

MesajTrimis: Dum Mar 25, 2007 11:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mi-am cumparat pachetul de la Vodafone si sunt foarte multumit de telefon , in pachet am primit casti , card de memorie ( 256 Mb ) pozele scoate super .
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2007 9:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

teluy e bun..da park un pic cam scump Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2007 9:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bogdy a scris:
Mi-am cumparat pachetul de la Vodafone si sunt foarte multumit de telefon , in pachet am primit casti , card de memorie ( 256 Mb ) pozele scoate super .

ai primit si card ???? unui prieten nici nu i-a dat card ... e super si nu e scump deloc. isi merita banii
Bogdy

Data înscrierii: 07/Feb/2007

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2007 1:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da am primit si card de 256 Mb si sunt foarte multumit de tel
Sus
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Apr 19, 2007 7:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E frumos modelul. mai ales pe alb, pozele pe display sew vad cam naspa nuam vazut vum se vad pe calculator!!!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> LG Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template