Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nokia N series !
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mai 18, 2006 9:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PartyBoy, fara suparare, peste 1an cand o sa ne permitem aceste bijuterii vor fi pe piata super bijuterii! eu sunt fan nokia dar incet incet imi dau seama ca traim din amintiri, asa ca deschide-ti ochii fratilor.....pret-calitate nokia SUX!!!
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Mai 19, 2006 3:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In asteptarea lui N92 ( care sigur va intarzia sa apara... cum s-a intamplat si cu N91 ) ati putea sa va aruncati ochii pe un N80!
Daca sunteti fani Nokia si nu va deranjeaza pretul Wink ( mult prea mare dupa parerea mea ) eu zic N80 categoric!
N91 e nuuult prea caramida iar N71 e pur si simplu urat... asa ca...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Ian 26, 2007 2:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N80 si N73 sunt cele mai tari ... si N95 Very Happy
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Dum Apr 29, 2007 5:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cele mai bune sunt N73 N76 si desigur cel mai noi aparut N95 Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 9:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

n 95? n-am ce zice...respect..e tare de tot modelu' Wink
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template