Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
IMEI: 35927000586366305 Ericsson j210i

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
machofx

Data înscrierii: 25/Mai/2007

MesajTrimis: Sâm Mai 26, 2007 12:04 am    Titlul subiectului: IMEI: 35927000586366305 Ericsson j210i Răspunde cu citat (quote)

buna, se poate decoda un sony ericsson j210i : 35927000586366305 Ericsson j210i
???doar introducand codul de la tastatura ? daca da cine ma poate ajuta !?!? eventual un soft de decodat,cablu de date imi fac eu rost(mai greu) !! PLS, ar fi de folosun generator ca si pt nokia sau eventual sa-mi postezi direct codul !

ms anticipat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
filosofu

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Lun Iun 11, 2007 1:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca cel mai indicat ar fi sa te duci cu el la un service ei stiu mai bine ce sa faca..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2007 4:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cel mai bn la service
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template