Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cablu de date

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Xdenon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 3:23 pm    Titlul subiectului: Cablu de date Răspunde cu citat (quote)

Imi trebuie si mie un cavlu de date pentru un nokia 6030 stie cineva de unde si ce sa iau?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 9:14 am    Titlul subiectului: Re: Cablu de date Răspunde cu citat (quote)

Mda....nush creca tre sa aiba cablu...am vazut ca arat ca un USB ...da' mai mic Smile Laughing Surprised
Sus
Kano

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 11:43 am    Titlul subiectului: Re: Cablu de date Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca nu merita sa te chinui sa cauti cablu de date....pana la urma nu are nici camera si nici memorie prea mare.....
Sus
Andutzza86

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 9:48 am    Titlul subiectului: Re: Cablu de date Răspunde cu citat (quote)

Xdenon a scris:
Imi trebuie si mie un cavlu de date pentru un nokia 6030 stie cineva de unde si ce sa iau?

Cauta si u la magazine specializate. Iti spun eu ca acolo trebuie sa aiba. Iti dau cablu, un cd si de restu te descurci si tu.
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 9:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am cautat de cablu de date pt acelasi mobil si nu am gasit pana acum. La magazine dinastea specializate au cablu, dar softul nu e deloc bun Sad. Eu m-am lasat de cautat, ca oricum are memoria mica.
Sammy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Are dreptate Kano...tel nu iti da nici un motiv prea........sa cauti cablu de date pt el.................parerea mea
Sus
Dimstone

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 2:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dak vrei o imagine sau o melodie......poti folosii MMSu, si gata nu tre sa o iei pe pereti ca nu gasesti calbu de date
Sus
sugar-babe

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 10:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dimstone a scris:
Dak vrei o imagine sau o melodie......poti folosii MMSu, si gata nu tre sa o iei pe pereti ca nu gasesti calbu de date

Wink Well said ! De acord cu tine.
Sus
shutzu007

MesajTrimis: Mie Mar 08, 2006 9:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ba ca si eu am nevoie, si nu am inteles mai nmc, are cineva de vanzare ... sau de inchiriat Laughing un cablu ? de 6030, sau nu, da-le in mama lor de mms-uri !!!
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Mar 16, 2007 7:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Care imi zice cum se face conectarea cu cablu usb de la un sony ericsson w810i la computer ? Am incercat de multe ori si nu am reusit. Rog pe cei care au acest telefon sa ma ajute. Multumesc.
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2007 4:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e slab 6030 ce sa faci cu cablu de date? Rolling Eyes
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template