Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
benq siemens ,cl71,el71,ef 51

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Mar Apr 10, 2007 12:14 am    Titlul subiectului: benq siemens ,cl71,el71,ef 51 Răspunde cu citat (quote)

salutare la toata lumea.am revenit cu un nou topic.ce parere aveti despre telefoanele astea?benq siemens s88,cl71,el71,ef 51 am vazut descrierile telefoanelor,si acum cand tocmai caut un tel,as fi tentat sa iau unul dintre aceste modele...park as lua el71,cl71 sau ef 51.voi ce ziceti? Question Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Joi Apr 12, 2007 6:00 pm    Titlul subiectului: Re: benq siemens ,cl71,el71,ef 51 Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
salutare la toata lumea.am revenit cu un nou topic.ce parere aveti despre telefoanele astea?benq siemens s88,cl71,el71,ef 51 am vazut descrierile telefoanelor,si acum cand tocmai caut un tel,as fi tentat sa iau unul dintre aceste modele...park as lua el71,cl71 sau ef 51.voi ce ziceti? Question Rolling Eyes

salut Smile ... daca mi`ai zice si preturile la fiecare telefon poate te`as ajuta cu ceva. Eu as alege EF51 ... imi place f mult ( in comparatie cu celelalte ) ... oricum eu te astept cu un post cu preturile, mersi.
jmenar

MesajTrimis: Joi Apr 12, 2007 6:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai ef51 este in jur de 3 mil 200, iar el71 si cl71 au cam aceleasi preturi..dif fiind intre ele de 100 de mii astea 2 costa in jur dde 3 mil 700 3 mil 800 da dc iti place mai mult ef 51 jen?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 12:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai imi place mai mult designul, doar la functii sunt cam apropiate, nu ? asa ca , de ce sa nu il alegi pe cel mai frumos ? Razz Wink
jmenar

MesajTrimis: Lun Apr 23, 2007 8:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da dar eu cred k, acea clapita se strica repede de tot ..si..nuj ce sa zic...
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Apr 24, 2007 2:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
da dar eu cred k, acea clapita se strica repede de tot ..si..nuj ce sa zic...

pai pana la urma e alegerea ta ca doar tu ai zis ca vrei sa iti cumperi unul din acele telefoane. Poate ne zici si noua cand te hotarasti Laughing .
jmenar

MesajTrimis: Sâm Iun 23, 2007 11:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pana la urma n-am mai luat nici un telefon. Confused
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template