Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
KG800 !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> LG
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Silvester

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 11:00 am    Titlul subiectului: KG800 ! Răspunde cu citat (quote)

Modelul asta de tel, KG800, a aparut si la noi, in magazine ? daca da, stie cineva ce pret are, cu abon si fara , multumesc mult !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SyCrOn

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 9:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mah, sigur a aparut, dar nu l-am vazut la nici o oferta .... ! Oricum o sa fie destul de scumputz. Smile.
Sus
Elena

Data înscrierii: 25/Apr/2006

MesajTrimis: Lun Iun 19, 2006 1:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar e super frumos !
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 5:22 pm    Titlul subiectului: Re: KG800 ! Răspunde cu citat (quote)

Silvester a scris:
Modelul asta de tel, KG800, a aparut si la noi, in magazine ? daca da, stie cineva ce pret are, cu abon si fara , multumesc mult !

http://www.shopmania.ro/magazin~online-telefoane-mobile~produs-lg-kg800~p-7528.html

http://www.internity.ro/?pag=detalii_produs&id=367

Dimensiuni: 48 x 95 x 15,2
Dimensiunea ecranului: 176x220
Greutate: 83
Ecran: color, 256.000 culori
Baterie: Li-Ion 800 mAh
Durata in stand-by: pana la 200 h
Durata in convorbire: pana la 6 h
Mesagerie: Da
Ecran color: Da
Polifonic: Da
Tri band: Da
GPRS: Da
Camera foto: 1.3 MP, 1280x960 pixels, Video
Jocuri: Da
Mp3: MP3/AAC/MPEG4 player
Memorie: 128 shared memory
USB: Da
SAR: 0,084 W/Kg
Sus
Andy16

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Braila

MesajTrimis: Joi Ian 11, 2007 9:57 am    Titlul subiectului: modelul a aparut Răspunde cu citat (quote)

Modelul a aparut si in diferite varainte mov roz alb si negru el costa 8 milioane la orange pe krtele....nu depaseste pretul de 10 milioane oricum e un telefon extrem de bun din pct meu de vedere
Sus
Catalin
Moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2006

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 12:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

L-am vazut acum la oferta la Orange, este in jur de 130Euro...eu zic ca merita...insa am tot auzit zvonuri si criticila la adresa lui, cum ca nu ar fi prea bun, rezistent, fiabil si ca prima data se strica pad-ul de control..stie cineva concret, cat de bun este un Chocolate?
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 4:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E un telefon de fitze....
Are autonomie slaba, e foarte sensibil la temperatura si umiditate.

Eu unul n-as da banii pe el Rolling Eyes
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 9:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

T3O a scris:
E un telefon de fitze....
Are autonomie slaba, e foarte sensibil la temperatura si umiditate.

Eu unul n-as da banii pe el Rolling Eyes

Sincer...daca l-as primi l-as lua, dar sa dau banii pe el...in nici un caz ! Nu merita deloc ! A-i da banii doar pe un tel frumos...atat. In rest ... nu faci prea multe cu el.
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 9:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Smartul" nu e logica prostului ! am vrut sa ma refer la faptul ca telefonul este frumos, arata bine, dar nu are nu stiu ce functii ... la functii este mult sub un 6630 , spre exemplu Razz
bogdan26

Data înscrierii: 19/Iun/2007
Locație: Barlad

MesajTrimis: Mar Iun 19, 2007 3:59 pm    Titlul subiectului: Please help me Răspunde cu citat (quote)

Salutare la toti internautii am un LG KU800 dar nu gasesc drivere pe nici un site, am cautat inclusiv pe siteul mama de la LG, dar degeaba de parca ar fi un telefon fantoma care ma puteti ajuta ? Sad
bogdan26

MesajTrimis: Mar Iun 19, 2007 4:05 pm    Titlul subiectului: Am si un LG - Chocolate Răspunde cu citat (quote)

Catalin a scris:
L-am vazut acum la oferta la Orange, este in jur de 130Euro...eu zic ca merita...insa am tot auzit zvonuri si criticila la adresa lui, cum ca nu ar fi prea bun, rezistent, fiabil si ca prima data se strica pad-ul de control..stie cineva concret, cat de bun este un Chocolate?

Ce sa-ti spun este un mobil destul de finut, are destule in el, dar sta prost la capitolul sunet si acumulator, in legatura cu pad-ul de control se comporta super, e rau ca trebuie sa ai grija de el ca ochii din cap,
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Joi Iun 21, 2007 10:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pare destul de bun Shocked
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
bogdan26

MesajTrimis: Dum Iun 24, 2007 1:10 pm    Titlul subiectului: LG KU800 Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
pare destul de bun Shocked

Din pacate l-am dat ma enerva ca nui gaseam softul lui original din cate am inteles tipul il vinde si el sa lasat pagubas si el, mobilul era personalizat de la Vodafone, eu mai am un LG KG800 si pe asta il zbor tot astazi, numai ca pe asta il am in cutie luat la liber, deci sa dus marca Lg, cine imi recomanda si mie un telefon mai bunicel, sa aiba de toate (radio, bluetooth, card de memorie si o camera bunicica), mersyc anticipat....
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> LG Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template