Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
S5200, merita ?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> LG
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Apocalyps

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Mai 12, 2006 8:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sk8erBoy a scris:
Super mobilul, dar pacat ca nu are si el suport pentru card de memorie. Sad !

Acum asta e ..... dar beton este ca suporta AAC si scutesti multa memorie de aici .... si totusi sunt 64//mb, si pt un mobil ... si chiar la modelul asta, eu zuc , ca e destul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iun 06, 2006 10:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Apocalyps a scris:
Sk8erBoy a scris:
Super mobilul, dar pacat ca nu are si el suport pentru card de memorie. Sad !

Acum asta e ..... dar beton este ca suporta AAC si scutesti multa memorie de aici .... si totusi sunt 64//mb, si pt un mobil ... si chiar la modelul asta, eu zuc , ca e destul.

Am si eu o intrebare. Am tot auzit ca formatul AAC, are aceeasi calitate ca MP3, dar ocupa map putin. Am incercat sa transform si eu niste mels din MP3 in AAC si ocupau de 2-3 ori mai mult. Cu ce program sa incerc sa le fac. CA sincer, chiar am nevoie de mels mai mici Wink. Multumesc
Sus
FreeX

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Iul 11, 2006 8:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:

Am si eu o intrebare. Am tot auzit ca formatul AAC, are aceeasi calitate ca MP3, dar ocupa map putin. Am incercat sa transform si eu niste mels din MP3 in AAC si ocupau de 2-3 ori mai mult. Cu ce program sa incerc sa le fac. CA sincer, chiar am nevoie de mels mai mici Wink. Multumesc

Ai incercat cu ultima versiune de Sound Forge ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sk8erBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Iul 12, 2006 11:17 am    Titlul subiectului: Re: S5200, merita ? Răspunde cu citat (quote)

^SubSeven^ a scris:
Am un amic ce ar vrea un S5200. Are 1.3mp, rzolutie mare, 64Mb. Dar nu are card. Stie cineva ceva despre tel asta ? Baterie, display ceva ..., isi merita pretzul ? mersi mult cui raspunde.

Cat mai costa telu' asta acum ?
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 9:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

chiar daca a trecut un an de cand ai intrebat,raspund eu acum:am inteles ca este in jur de 300-400 ron Very Happy
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> LG Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template