Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
sms sau mms?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Ce preferati?
SMS
81%
 81%  [ 9 ]
MMS
18%
 18%  [ 2 ]
Voturi totale : 11

Autor Mesaj
radhoo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 8:46 am    Titlul subiectului: sms sau mms? Răspunde cu citat (quote)

Daca intr-un mms poti si scrie care mai este rostul smsului?
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 5:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pretul Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NastiIna

Data înscrierii: 23/Iun/2006

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 8:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hi hi, mda, tare raspuns Very Happy ! ce argument mai bun am vrea ! Smile) !
Sus
radhoo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 8:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da e un raspuns bun, dar daca stiu bine la mms trimiti 1000 de caractere pe cand la sms 160 nu? Deci ai unele avantaje nu.....
senate0rz

Data înscrierii: 25/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 9:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai e si faza, ca nu toti pot primii MMS-uri, pe cand toata lumea are tels compatibile SMS. Si sincer mult mai bine trimiti SMS-uri, care pot fi si cu 1cent/sms, decat MMS-uri. Cel mai bien sa trimiti MMS-uri e atnci cand iti faci abonament, ca sunt free, primele 3/6 luni Very Happy !
Sus
^SubSeven^

Data înscrierii: 22/Dec/2005
Locație: Sinaia

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 9:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

D c SMS ? Eu aleg SMS-urile, din doua motive.
1. Am multe sms-uri gratuite;
2. Am tel ce se conecteaza la calc si sofft ce imi permite trimiterea de SMS-uri direct de pe PC, ceea ce imi usureaza mult actiunea de scriere.
Desi intr-un mms intre mai mult text si poze/mels .... trebuie sa fii prea impatimit sa stai sa scrii 1000 de caractere/mesaj Shocked, din tastatura telefonului!!!
fighterFox

Data înscrierii: 09/Oct/2006
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Oct 20, 2006 7:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Amandoua au fost facute cu un scop...fiecare alege ceea ce doreste, dar eu sunt de parere ca sunt mult mai folosite smsurile decat mmsurile, telefoanele sunt mai mult folosite pentru comunicare...deci lumea comunica, si cine se apuca sa scrie 1000 de caractere....!!!!
Sus
Goro

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Lun Oct 23, 2006 11:57 am    Titlul subiectului: Re: sms sau mms? Răspunde cu citat (quote)

radhoo a scris:
Daca intr-un mms poti si scrie care mai este rostul smsului?

Pai inafara de pret, mai e si faza, ca nu toti au MMS-urile activate si risti sa nu primeasca destinatarul nimic!
Sus
tudorita

Data înscrierii: 06/Iul/2007
Locație: IASI

MesajTrimis: Vin Iul 06, 2007 10:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sms,pentru ca spui mai multe intr-un sms decat intr-un mms.Sie si mai ieftin in primul rand.si se poate trimie de pe orice telefon mobil,
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template