Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nec firma buna de telefoane sau de monitoare??

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:25 am    Titlul subiectului: Nec firma buna de telefoane sau de monitoare?? Răspunde cu citat (quote)

Am inteles ca monitoarele nec sunt foarte bune, si ca si telefoanele nec sunt rezistente, eu aveam o parere proasta de aceste telefoane, sunt bune sau nu??
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
frames

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 9:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt foaret bune monitoarele, dar si telefoanele sunt destul de rezistente!
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Sâm Ian 27, 2007 10:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

inca nu am avut nici monitor, nici tel NEC, dar tel am vazut la cineva... model E616... nu prea am fost incantat: are 3G ... de ce ? pt ca are o camera CIF .... ca rezistenta sunt bune Razz
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 5:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ESTE O FIRMA POPULARA IN ITALIA.REZONABILA CA PRET.
Sus
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 6:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

populara ca telefoane sau ca monitoare ? Sau ambele ? Smile
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

AICI VBIM DESPRE TELEFOANE J3N CA S-A FACUT O ASOCIERE E ALTA PROBLEMA
E UN FORUM DE GSM MOBILE Rolling Eyes Embarassed Cool
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 2:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stiu aia...ca doar nu degeaba ii zice "InfoGSM". Dar am intrebat daca e populara atat cat si monitoare cat si la telefoane ! Caci asa spune titlul topicului !
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Compaq a scris:
ESTE O FIRMA POPULARA IN ITALIA.REZONABILA CA PRET.

IN GSM
Sus
razvan

Data înscrierii: 05/Feb/2007

MesajTrimis: Lun Feb 05, 2007 9:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

faza e la nec e616v nu merge sa folosesti 3g sau wapul deuarece nu ezista setari in romania .
Sus
tudorita

Data înscrierii: 06/Iul/2007
Locație: IASI

MesajTrimis: Vin Iul 06, 2007 10:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai NEC produce si monitoare si telefoane mobile,dar,telefoanele is destul de slabute dupa parerea mea
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template