Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nokia 6300

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Joi Apr 26, 2007 7:51 pm    Titlul subiectului: Nokia 6300 Răspunde cu citat (quote)

salutare! ce parere aveti despre telefonul acesta? am vazut reclama de la germanos cu acest telefon si chiar mi s-a parut bun telefonul.voi ce credeti>? Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 9:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

arata bine, stie multe, ce mai vrei ? este un telefon foarte bun ! Ar merita Smile ...
jmenar

MesajTrimis: Sâm Mai 12, 2007 3:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu intereseaza pe nimeni telefonu? Sad
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 8:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E foarte fain telefonul doar ca ar fi o problema....... primul lot aparut pe piata are probleme serioase de soft.... asa ca daca vreti sa va cumparati unul, butonati-l bine inainte Wink
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 2:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

T3O a scris:
E foarte fain telefonul doar ca ar fi o problema....... primul lot aparut pe piata are probleme serioase de soft.... asa ca daca vreti sa va cumparati unul, butonati-l bine inainte Wink

am auzit ca este pe undeva pe la 250 euro pretul...oare e cam mult ? Confused
jmenar

MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 2:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cam multisor.... Rolling Eyes
nimbus

Data înscrierii: 06/Iul/2007

MesajTrimis: Sâm Iul 07, 2007 12:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

telefonu e bun si arata bine..dar din cate am inteles are o problema cu memory cardul...nu-l citeste... Confused
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jmenar

MesajTrimis: Sâm Iul 07, 2007 12:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de asta n-am auzit Sad
tudorita

Data înscrierii: 06/Iul/2007
Locație: IASI

MesajTrimis: Mar Iul 10, 2007 1:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e frumos telefonul,mai ales ca e slim, si are si destule dotari
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template