Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nokia Aeon - Telefon cu TouchScreen!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Mie Mai 30, 2007 9:50 am    Titlul subiectului: Nokia Aeon - Telefon cu TouchScreen! Răspunde cu citat (quote)

ati vazu nou prototip nokia ???? se numeste AEON ii super tare se bazeaza pe touchscreen pana acum am vazut acesata verziune numia in 3 culori verde negru si albastru vedeti mai multe detali despre aeon pe google scrieti acolo nokia aeon ii super tare telefonul la design Smile)Smile) o sa fie super intrat aici pe site scrie mai multe despre telefon ; http://www.ionutpopa.ro/2006/12/07/nokia-aeon-un-sefeu-de-vis/

Ultima modificare efectuată de către scanteie la Mar Iul 17, 2007 6:44 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
filosofu

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 8:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar su pretul cred ca va fi si ala super tare!!!!!
Sus
filosofu

MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 9:07 pm    Titlul subiectului: salut Răspunde cu citat (quote)

hi
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 9:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

interesant noul prototip Very Happy
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
scanteie

MesajTrimis: Vin Iun 01, 2007 8:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cel mai mortal ii verde Razz super faine is da acuma care stiu daca au o camera Question

Ultima modificare efectuată de către scanteie la Mar Iun 05, 2007 10:30 am, modificat de 1 dată în total
Sus
n_i_t_a

MesajTrimis: Vin Iun 01, 2007 9:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte foarte tare acest prototip!!!!!De abia astept sa il si vad...dar cred ca va mai dura ceva!!
Sus
scanteie

MesajTrimis: Sâm Iun 02, 2007 7:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o sa depaseasa mult seria N Cool o sa fie foarte tare si si scump Smile)
Sus
filosofu

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 9:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe o parte e bine sa fie cat mai scump, sa nu isi pemita toti, sa fie full....cum sunt N-urile acum, s-a umplut de N-uri!!!
Sus
nimbus

Data înscrierii: 06/Iul/2007

MesajTrimis: Mie Iul 11, 2007 12:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

impresionant Shocked ..ar fi ceva daca ar aparea pe piata
Sus
tudorita

Data înscrierii: 06/Iul/2007
Locație: IASI

MesajTrimis: Lun Iul 16, 2007 7:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si cand se va intampla asta? Question
Sus
scanteie

MesajTrimis: Mar Iul 17, 2007 6:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

peste cativa ani
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template