Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
8800
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 9:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar nu cred ca telul asta a aparut in Matrix, nu a aparut cumva 8910i???E superb, dar cred ca e totusi pentru cei care si-l permit!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
maniak

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

important e ca in matrix a aparut unul anterior modelului asta, deci ar trebui sa fie tare modelul!!!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 04, 2006 9:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

maniak a scris:
important e ca in matrix a aparut unul anterior modelului asta, deci ar trebui sa fie tare modelul!!!

bina acum nu trebe sa ne luam ca .daca a aparut in matrix e bestial telefonul si tre sa il cumparam ..
a luat modelul ala.. ca e mai deosebit..dar in sepcial au avut un contract cu nokia Smile 100 %
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

8800 e jalnic.... ca functii dar mai ales ca autonomie.... mie unul nu-mi prea convine sa dau 25 de mil pe un tel care sa ma tina incarcat 2 zile.

Dar s-ar parea ca Nokia a dres-o cu noul model 8800 Sirocco ... are camera mai buna , slot pt card si acumulator decent.... asta parca isi mai merita banii Wink
flyer

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Tg-Jiu

MesajTrimis: Lun Noi 06, 2006 8:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adica e mai jalnic 8800 decat 8910i????
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Lun Noi 06, 2006 5:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flyer a scris:
Adica e mai jalnic 8800 decat 8910i????

Nu are comparatie cu 8910i care nu are nici camera si 4096 de culori
8800 este un telefon finutz , destul de inbunatatit , bateria intradevar nu tine mai mult de 2 zile daca se asculta muzica intr-una si se foto sau video..dar se gasesc baterii cu amperaj mai mare si problema se rezolva. Wink
Sus
gigishoru

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Noi 07, 2006 8:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da nu are comparatie cu 8910i dar nici la pret nu se prea compara!!!!
Sus
layla_i_s

Data înscrierii: 20/Noi/2006

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 11:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am un nokia 8800 si nu sunt deloc incantata de el,bateria ma tine o zi si trebuie sa-l tin tot timpul in husa pt ca se zgarie,camera e destul de slaba,memoria prea mica iar pretul a fost astronomic.pt cine isi doreste asa un telefon recomand nokia 8800 black edition,prietenul meu il are si nu e asa sensibil ca al meu
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DanNokia

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 11:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

layla_i_s a scris:
eu am un nokia 8800 si nu sunt deloc incantata de el,bateria ma tine o zi si trebuie sa-l tin tot timpul in husa pt ca se zgarie,camera e destul de slaba,memoria prea mica iar pretul a fost astronomic.pt cine isi doreste asa un telefon recomand nokia 8800 black edition,prietenul meu il are si nu e asa sensibil ca al meu

ce am ingrosat nu vad sa fie adevarat... Wink
bateria stiu ca tine putin
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mar Noi 21, 2006 9:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am auzit sa fie adevarat tot ce se spune am auzit de la mai multe persoane, si poate de aceea si cred sa fie adevarat!
Sus
darphyx

Data înscrierii: 29/Iul/2007
Locație: severin

MesajTrimis: Dum Iul 29, 2007 3:06 pm    Titlul subiectului: 8800 Răspunde cu citat (quote)

bun da si pretu e destul de piperat
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template