Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Dupa parerea voastra care este cel mai bun telefon NOKIA???

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Sâm Apr 14, 2007 4:37 pm    Titlul subiectului: Dupa parerea voastra care este cel mai bun telefon NOKIA??? Răspunde cu citat (quote)

Care vi se pare cel mai bun tel nokia?? astept propuneri
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Apr 16, 2007 12:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pret calitate-n70!!!
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 12:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foare greu de ales ! Nokia este cel mai bun producator de telefoane mobile din lume, deci au o multime de telefoane din care sa alegi. Dintre cele mei bune s-ar putea toate telefoanele din Seria N, 6630 sau 6680, 8800, E50 , E70 , 73xx etc. Dar dupa mine, acest telefon mi-a placut foarte mult ... Nokia 6680 !!! La inceput pretul a fost unul destul de ridicat, dar cu timpul a scazut, dar isi merita in continuare banii!
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 3:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt un fan declarat SE, dar nu am nimic de comentat la E50 si E70 Cool
scanteie

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 8:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ziceti voi un telefon fain de 135-150 euro cu clapeta sau clasic ?
Sus
bobbys

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Apr 19, 2007 7:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu as recomanda nimanui telefoane cu clapeta, daca vrei ceva bun, incearca sa iti iei de pe vreun forum, un 6680, n70, pe la 4-5 milioane il iei, dar altceva nu as alege...un sfat!!!
scanteie

MesajTrimis: Joi Apr 19, 2007 8:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da si fara 3G mas multumi
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Sâm Apr 21, 2007 8:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

scanteie a scris:
da si fara 3G mas multumi

pai 3G-ul cu ce te deranjeaza ? Daca vrei il folosesti , daca nu vrei nu-l folosesti Wink .
T3O

MesajTrimis: Sâm Apr 21, 2007 8:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai daca nu-l folosesti, de ce sa-l platesti? Shocked
Plus ca telefoanele 3G au o autonomie mult mai mica decat celelalte.
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Lun Apr 23, 2007 8:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai cine ati vazut voi sa foloseasca 3g? il fol pt poze astea..da chiar ati vazut voi pe cineva care chiar sa vb prin 3G? Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
T3O

MesajTrimis: Joi Apr 26, 2007 12:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jmenar a scris:
pai cine ati vazut voi sa foloseasca 3g? il fol pt poze astea..da chiar ati vazut voi pe cineva care chiar sa vb prin 3G? Rolling Eyes

Eu il folosesc Shocked
Ce-i drept mai mult pt demonstratii, dar il folosesc si in interes personal.
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Joi Apr 26, 2007 4:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ohoo... e bun.. bravo tie Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
scanteie

MesajTrimis: Joi Apr 26, 2007 6:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu am vazut putin vb cu 3G da si daca are sa aiba Rolling Eyes
Sus
darphyx

Data înscrierii: 29/Iul/2007
Locație: severin

MesajTrimis: Lun Iul 30, 2007 2:06 pm    Titlul subiectului: N76 Răspunde cu citat (quote)

tocmai ce am vazut un nokia N76 pe internet si cred ca m-am indragostit......mi se pare un telefon super frumos si destept
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template