Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
SE S500

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
nimbus

Data înscrierii: 06/Iul/2007

MesajTrimis: Vin Iul 06, 2007 8:13 pm    Titlul subiectului: SE S500 Răspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti despre noul telefon se s500?Mie unul mi se pare un tel cu stil,cu un design unic..dar si cu multe functii
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Dum Iul 08, 2007 8:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

intradevar super telefon arata superb da cine sil ia numai sal laude trebuie
Sus
darphyx

Data înscrierii: 29/Iul/2007
Locație: severin

MesajTrimis: Dum Iul 29, 2007 11:22 pm    Titlul subiectului: SE S500i Răspunde cu citat (quote)

Cel mai nou telefon Sony Ericsson va fi disponibil în rețeaua de magazine Flamingo, Flanco și Flanco World începând cu luna iulie(mai exact 10 iulie) la prețul de 899 RON. S500i se prezintă ca fiind primul telefon inspirat de natură, cu materiale și modele inspirate din mediul înconjurător.
nimbus

Data înscrierii: 06/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 30, 2007 3:46 pm    Titlul subiectului: Re: SE S500i Răspunde cu citat (quote)

darphyx a scris:
Cel mai nou telefon Sony Ericsson va fi disponibil în rețeaua de magazine Flamingo, Flanco și Flanco World începând cu luna iulie(mai exact 10 iulie) la prețul de 899 RON. S500i se prezintă ca fiind primul telefon inspirat de natură, cu materiale și modele inspirate din mediul înconjurător.

Am vazut si eu oferta de la Flanco de 899 ron si pt tot ce stie sa faca telefonu mi se pare ft acceptabila
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template