Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Modelele K !
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
nimbus

Data înscrierii: 06/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 09, 2007 1:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
ce zicetzi de noul K550i ? Eu zic ca e super, acuma depinde cand o sa apara la noi. Oare in jurul carui pret se va invarti ?

E prea tare telefonu..mie imi place mult...am vazut pe net ca se vehicula un pret de 250 euro...vom vedea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
darphyx

Data înscrierii: 29/Iul/2007
Locație: severin

MesajTrimis: Dum Iul 29, 2007 3:11 pm    Titlul subiectului: k800i Răspunde cu citat (quote)

k800i e telefonul meu preferat...are cam tot ce ti-ai putea dori de la un telefon dar din pacate pretu e cam mare si nu toata lumea isi poate permite unu'
nimbus

MesajTrimis: Dum Iul 29, 2007 6:09 pm    Titlul subiectului: Re: k800i Răspunde cu citat (quote)

darphyx a scris:
k800i e telefonul meu preferat...are cam tot ce ti-ai putea dori de la un telefon dar din pacate pretu e cam mare si nu toata lumea isi poate permite unu'

e adevarat...insa in opinia mea se mai putea lucra la design Cool
Sus
darphyx

MesajTrimis: Dum Iul 29, 2007 6:51 pm    Titlul subiectului: k800 Răspunde cu citat (quote)

eu personal nu as mai schimba nimic la el.....mie imi plac telefoanele mai mari si elegante....un exemplu ar mai fi n70
nimbus

MesajTrimis: Mie Aug 01, 2007 11:57 am    Titlul subiectului: Re: k800 Răspunde cu citat (quote)

darphyx a scris:
eu personal nu as mai schimba nimic la el.....mie imi plac telefoanele mai mari si elegante....un exemplu ar mai fi n70

frumos si n70...da ce zici de k890/k900?(ca tot suntem la modele k)
Sus
darphyx

MesajTrimis: Mie Aug 01, 2007 10:22 pm    Titlul subiectului: SE Răspunde cu citat (quote)

pai sincer as vrea mai mult un K790 ca si asa nu am ce sa fac eu cu 3G....da nu am vazut in magazine....macar a ajuns modelu in europa?
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template