Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
N90

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Oct 17, 2007 9:17 am    Titlul subiectului: N90 Răspunde cu citat (quote)

Este adevarat c ala n90 dupa o anumita perioada i se duce bateria???
remshm

Data înscrierii: 27/Noi/2007
Locație: suceava

MesajTrimis: Mar Noi 27, 2007 11:50 pm    Titlul subiectului: Re: N90 Răspunde cu citat (quote)

Kty a scris:
Este adevarat c ala n90 dupa o anumita perioada i se duce bateria???

eu am un n90 de cand a aparut si nu am probleme cu bateria si cu nimic altceva
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Kty

MesajTrimis: Vin Noi 30, 2007 10:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar nu are nici o alta problema???Pentru ca am inteles ca nu e foar6te recomandat...si as vrea sa stiu de la cei care au daca e intr-adevar asa!
remshm

MesajTrimis: Vin Noi 30, 2007 12:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kty a scris:
Dar nu are nici o alta problema???Pentru ca am inteles ca nu e foar6te recomandat...si as vrea sa stiu de la cei care au daca e intr-adevar asa!

EU AM TELEFONUL, DUPA CUM AM MAI SPUS, DE CAND A APART PE PIATA AM DAT 25 MIL. PE EL SI PANA IN ZIUA DE AZI NU MI-A FACUT NICI O PROBLEMA, SINGURELE CHESTII CARE NU-MI PLAC ESTE :
--- DIMENSIUNEA + GREUTATEA
--- NU ARE VIBRATII ( CICA NU ARE VIBRATII CA SA NU-I DERANJEZE LENTILELE)
--- SE DESCHIDE DESTUL DE GREU DUPA CE L-AI OPRIT ( LA MINE E DIN CAZA CA AM O GROAZA DE PROGRAMELE SI IMAGINI SI MUZICA PE EL)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Kty

MesajTrimis: Vin Noi 30, 2007 12:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar u ca vad ca mai stii n95 merita, pentru ca eu am unul de 3 saptamani si l-am luat cu 40 de minute, impecabil, si acum am camera care se vede in ceata, de fapt de cateva zile nu se mai vede deloc, si am inteles ca s-a stricat....si as vrea sa o fac si sa il dau sa iau un n90 sau n93 dar am retineri...nu stiu ce mai merita ca aveam incredere in nokia dar se pare...ca nu mai e ce era...
remshm

MesajTrimis: Vin Noi 30, 2007 1:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kty a scris:
dar u ca vad ca mai stii n95 merita, pentru ca eu am unul de 3 saptamani si l-am luat cu 40 de minute, impecabil, si acum am camera care se vede in ceata, de fapt de cateva zile nu se mai vede deloc, si am inteles ca s-a stricat....si as vrea sa o fac si sa il dau sa iau un n90 sau n93 dar am retineri...nu stiu ce mai merita ca aveam incredere in nokia dar se pare...ca nu mai e ce era...

NU POT SA ZIC NIMIC DE N93 PT. CA NU AM AVUT , DAR DACA NU TE DERANJEAZA DEFECTELE CARE LE-AM SCRIS MAI SUS ATUNCI ITI RECOMAND N90 DIN TOATA INIMA ,PENTRU CA EU DE ASTA AM SI-L FOLOSESC DE FOARTE MULT TIMP FARA SA-MI PARA RAU CA L-AM LUAT (CU TOATE CA ACUM COSTA CU FOARTE MUUULT MAI PUTIN) , ASA E CU TELEFOANELE ATEA ,SCAD PRETURILE DE LA LUNA LA LUNA
Sus
dyablo

MesajTrimis: Vin Noi 30, 2007 1:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu stiu o gramada de n95 stricate..diferite defecte si nici aspectul nu este cine stie ce....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Kty

MesajTrimis: Vin Noi 30, 2007 1:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer imi place aspectul dar daca nu merge camera de 5 megapixeli...ce rost are!!!!!
remshm

MesajTrimis: Vin Noi 30, 2007 1:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kty a scris:
sincer imi place aspectul dar daca nu merge camera de 5 megapixeli...ce rost are!!!!!

ITI DAU DREPTATE , LA URMA URMEI CUMPERI ACEST TELEFON ,IN MARE PARTE, PT. CAMERA VIDEO SI PT. CE POATE FACE EL , SI NICI NU-I CHIAR ASA DE IEFTIN.
Sus
Kty

MesajTrimis: Lun Dec 10, 2007 10:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hmmm...se pare ca nu a fost stricata camera, ci softul, partea nasoala nu se poate repara...deci 12 milioane pe un telefon care s-a stricat dupa 1 h de vb la el....nu merita deloc acest telefon!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Nokia Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template