Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nokia!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
n_i_t_a

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2007 10:28 am    Titlul subiectului: Nokia!! Răspunde cu citat (quote)

Cred ca totusi telefoanele nokia..or fi mai scumpe dar isi merita pretul cel putin eu nu prea am avut probleme cu nokia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2007 6:09 pm    Titlul subiectului: Re: Nokia!! Răspunde cu citat (quote)

n_i_t_a a scris:
Cred ca totusi telefoanele nokia..or fi mai scumpe dar isi merita pretul cel putin eu nu prea am avut probleme cu nokia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pai din cate vad tu esti "fan" Nokia, nu ? Sau ai un telefon Nokia mai grozav si numa deaia ? Laughing ... Parerea mea este ca Sony Ericsson sunt peste Nokia ! Asa zic eu, pt ca imi plac mai mult telefoanele lor Razz.
darphyx

Data înscrierii: 29/Iul/2007
Locație: severin

MesajTrimis: Dum Iul 29, 2007 8:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

acuma fiecare cu ce-l doare.....stiu doar ca astia de la connect au facut un top cu cele mai tari firme de telefoane din lume si pe primu a iesit nokia,apoi samsung si pe 3 a fost sony ericsson....deci clar nokia face cele mai bune telefoane
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Ian 10, 2008 5:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fiecare are parerea lui, dar ideea este ca un telefon sony cand il iei cu 6 mil din magazin peste 2-3 luni il dai cu 3-4 dar unul nokia cu 4-5mil, deci nici nu scad preturile asa repede la nokia...fata de sony ericsson!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cele mai bune telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template