Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Sony Ericsson W302 - puncte tari si puncte slabe

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
serbancis

Data înscrierii: 13/Mar/2009

MesajTrimis: Mar Iun 23, 2009 10:53 pm    Titlul subiectului: Sony Ericsson W302 - puncte tari si puncte slabe Răspunde cu citat (quote)

Unul dintre operatorii de telefonie are o promotie: Sony Ericsson-ul W302 la 15 euro. Avand in vedere ca trebuie sa-ti faci/prelungesti abonamentul la ei, n-as zice ca e tocmai moca. Tocmai de aceea ma intreb daca merita sa ma abonez la ei pentru telefonul asta. Stiu ca nu este un model nou si ma gandesc ca deja multa lume il are. Poate ma ajutati cu cateva informatii despre el.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dancris

Data înscrierii: 11/Mar/2009

MesajTrimis: Mie Iun 24, 2009 4:06 pm    Titlul subiectului: Merita luat telefonul Răspunde cu citat (quote)

Am luat telefonul asta de la Vodafone. Ei il au la promotie. Il am de doua zile si inca il mai descopar. Ce pot sa spun ... e usor, mic, arata bine, suna bine muzica pe casti, poate nu destul de tare pe cat as vrea eu, ai track id, si track id pe "desktop" indiferent de wallpaper (adica iti arata ce melodie asculti). Eu zic ca la 15 euro se poate spune ca e gratuit. Daca iti place sa asculti muzica si nu vrei sa dai 200 de euro pe unul mai smecher, atunci ia-l.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template