Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Este teapa promotia AskAFriend???

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ionascu Adrian

Data înscrierii: 25/Mar/2010

MesajTrimis: Joi Mar 25, 2010 7:30 pm    Titlul subiectului: Este teapa promotia AskAFriend??? Răspunde cu citat (quote)

Voiam sa va intreb ce stiti despre aceasta promotie Vodafone, caci din cate am inteles este cea mai tare care ruleaza pe internet in aceste momente. Cica este saptamana nokia si se fac discount-uri mari daca ai prieteni cu care sa te sfatuiesti. Oare se merita? Nu este teapa? Spun asta pentru ca nu prea am incredere in modalitatile astea on-line, pentru ca telefoanele pot fi clonate nu-i asa? Daca nu esti tu acolo in magazin, sa vezi cu ochii tai despre ce e vorba, nu poti fi sigur de ceea ce primesti. A mai participat cineva la promotie? Poate cineva sa dea detalii?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ionascu Adrian

Data înscrierii: 25/Mar/2010

MesajTrimis: Joi Mar 25, 2010 7:32 pm    Titlul subiectului: Re: Este teapa promotia AskAFriend??? Răspunde cu citat (quote)

Ionascu Adrian a scris:
Voiam sa va intreb ce stiti despre aceasta promotie Vodafone, caci din cate am inteles este cea mai tare care ruleaza pe internet in aceste momente. Cica este saptamana nokia si se fac discount-uri mari daca ai prieteni cu care sa te sfatuiesti. Oare se merita? Nu este teapa? Spun asta pentru ca nu prea am incredere in modalitatile astea on-line, pentru ca telefoanele pot fi clonate nu-i asa? Daca nu esti tu acolo in magazin, sa vezi cu ochii tai despre ce e vorba, nu poti fi sigur de ceea ce primesti. A mai participat cineva la promotie? Poate cineva sa dea detalii?

Ca sa intelegi despre ce vorbesc uitati link-ul cu telefonul pentru ziua de azi: https://www.vodafone.ro/shop/ui/askAFriend/askAFriend.jsp
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template