Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Samsung 770

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
margean
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 10, 2006 11:50 am    Titlul subiectului: Samsung 770 Răspunde cu citat (quote)

Am si eu un Samsung E730 si unul E770. Amandoua inregistreaza voce dar la E770 nu reusesc sa pun ce am inregistrat ca ton sonerie. Nu inteleg de ce. De asemenea la videoclipurile 3gp nu se aude sunetul.MP4 merg super dar 3gp nu se aud.
Nu inteleg cum se poate ca E730 sa fie mai bun decat E770 sasau poate nu stiu eu sa-l folosesc?
Daca ma poate ajuta cineva va rog sa o faceti!
Sus
Barza
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Aug 12, 2006 1:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut. Man, tu ai luat telefonul nou, asta 770? Ca e posibil sa fie problema de soft, catelefonul, practic trebuie sa stie sa faca toate chestiile pe care tu le-ai spus ca nu merg ... Incearca sa te duci cu telu' la garatantie, daca ai asa ceva, si daca nu, la un service GSM si sigur iti vor spune acolo acre e treaba Wink !
Sus
ZigZag
Vizitator

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 9:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu se aude p telefon sau cand le pui p calculator ?
Sus
shezi

Data înscrierii: 07/Ian/2013

MesajTrimis: Lun Ian 07, 2013 9:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

I like this forum, amazing and very informative,
Razz Mad
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template