Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
MMS/Myx

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
1i

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 3:06 pm    Titlul subiectului: MMS/Myx Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva se pot trimite MMS de pe Myx.......dak da imi puteti spune si mie pls!?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SkyHI

Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 3:59 pm    Titlul subiectului: Re: MMS/Myx Răspunde cu citat (quote)

Bineinteles..poti trimite trebuie doar sa-ti faci cont...si alegi din meniu configurare MMS, insa fisierul pe care il trimiti nu trebuie sa fie mai mare de 40kb, iar telefonul pe care trimiti MMSul sa fie compatibil cu acestea si sa aiba activata functia MMS
Sus
SkyHI

Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 11:09 am    Titlul subiectului: Re: MMS/Myx Răspunde cu citat (quote)

Am gresit....ca sa poti trimite MMS de pe myx, acestea nu trebuie sa fie mai mari de 50kb..... Very Happy

Ultima modificare efectuată de către SkyHI la Mie Dec 21, 2005 2:37 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
2zero_zero2

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:53 pm    Titlul subiectului: Re: MMS/Myx Răspunde cu citat (quote)

SkyHI a scris:
Am gresit....ca sa poti trimite MMS de pe myx, acestea nu trebuie sa fie mai mari de 50kg..... Very Happy

bey ce faci mah aici Very Happy induci lumea in eroare Smile ! fii si u mai atent cand mai zici ceva.
Sus
Hacky

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:36 pm    Titlul subiectului: Re: MMS/Myx Răspunde cu citat (quote)

Interesant chiar nu stiam ca poti trimite si dp Myx MMS-uri Very Happy
Sus
HardMetal

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poti trimite, nici o problema, dar costa. Nu e faza la fel cum e cea cu sms 3 gratis pe zi, mms se platesc toate. Dar totusi o chestie buna e ca iti poti alege tu de pe calc tau ce sa trimiti in mms respectiv.
Sus
HardMetal

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

HardMetal a scris:
poti trimite, nici o problema, dar costa. Nu e faza la fel cum e cea cu sms 3 gratis pe zi, mms se platesc toate. Dar totusi o chestie buna e ca iti poti alege tu de pe calc tau ce sa trimiti in mms respectiv.

Si partea poasta e ca nu poti trimite decat 1 poza + 1 melodie. Nu merge sa trim 2 sau more mels nici 2 sau more poze Sad.
Sus
shutzu007

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 9:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sigur Sigur nu poti trimite 2-3 poze intr-un mms de pe myx ?
Sus
Sammy

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da......da' in cazul in care nu ai alta alternativa e buna si asta.....nu?
Sus
TheHacker

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa e , cand ai nevoie sa trimiti o poza sau altceva de pe cal pe mobil, poate myx-u e singura varianta
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template