Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cum e?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
John

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 2:18 pm    Titlul subiectului: Cum e? Răspunde cu citat (quote)

Io n-am incercat inca....3Gu asta:))
:-/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SKarkbite

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 8:54 am    Titlul subiectului: Re: Cum e? Răspunde cu citat (quote)

Ba presupun ca e tare serviciu asta.....ka'n filme...cum vb aia in Startrek..Smile), insa pacat ca nu sunt prea multi si nu prea ai cu cine vb:(
Sus
M&M

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 12:51 pm    Titlul subiectului: Re: Cum e? Răspunde cu citat (quote)

Ba...parerea mea ca e tare serviciu asta, insa cam scump deocamdata........ Crying or Very sad
Sus
Eizo

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 1:48 pm    Titlul subiectului: Re: Cum e? Răspunde cu citat (quote)

Vreau si eu....da'.........nu prea am cu cineva sa vb
Sus
Need4Speed

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mah, nu e chiar asa de scump, sunt la connex ofertele alea la abonamente speciale 3G cu minut gratuie ... nush cate luni free ! si alte prostii. A inceput sa se ieftineasca serviciul asta ! Mai scumpe sunt telefoanele Kalumea cu 3G !
Sus
Paladin

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa parerea mea, mai avem ceva de asteptat pana cand 3G o sa ajunga un lucru comun........ Rolling Eyes
Sus
beer_belly

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca deocamdata, pt. omul de rand 3G e un moft ...! Daca ai afeceri sedinte etc... atunci da, dar asa, la preturile de acum .... nush eu asa cred.
Sus
Scarecrow

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

beer_belly a scris:
Eu cred ca deocamdata, pt. omul de rand 3G e un moft ...! Daca ai afeceri sedinte etc... atunci da, dar asa, la preturile de acum .... nush eu asa cred.

Si mobilele cand au aparut prima oara tot un moft erau......asa ca, cu timpul va deveni un lucru comun....parerea mea
Sus
agent007

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bey, e beton 3G asta. Eu l-am incercat la RomExpo la CERF 2005, exact atunci cand s-a lasat si e prea cool. Dar are si un dezavantaj. Nu mai poti mintii persoana cu care vorbesti despre locul in care te aflii. Sad Te suna ai tai si vad exact unde esti. Laughing
LoveME69

Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 10:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

agent007 a scris:
Bey, e beton 3G asta. Eu l-am incercat la RomExpo la CERF 2005, exact atunci cand s-a lasat si e prea cool. Dar are si un dezavantaj. Nu mai poti mintii persoana cu care vorbesti despre locul in care te aflii. Sad Te suna ai tai si vad exact unde esti. Laughing

Am fost si eu acolo... a fost prea beton, dar naspa cu faza ca se poate vedea unde esti. Very Happy
Sus
Sammy

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aham Very Happy
Sus
BigDaD

Locație: Sinaia

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 2:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da....a fost o idee interesant...si cu timpu o sa devina utila
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template