Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Motorola A840

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
LittleS

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:42 pm    Titlul subiectului: Motorola A840 Răspunde cu citat (quote)

Saptamana viitoare as dori sa-mi schimbi mobilul si m-am gandit la un motorola A840, imi puteti da si mie nishte sfaturi in legatura cu telefonul, merita sa-l cumpar sau sa caut altceva........
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bebe

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:51 pm    Titlul subiectului: Re: Motorola A840 Răspunde cu citat (quote)

Simpatic mobilu.....motorola!...clapeta!...eu zic ca merita Very Happy
Sus
JerrY00

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am ceva impotriva tel-urilor Motorola ! Nu imi plac deloc. Si in special asta. Dupa ce ca nu arata nici bine mai are si antena exterioara.
Sus
Shumy

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Navodari

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De cand am vazut prima oara V51....am ramas fan infocat motorola...parerea mea ca se descurca cel mai bine la tel. cu clapeta
Sus
zathura

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 9:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sincer nu ti-as recomanda modelul asta. Are el o groaza de functii, dar memoria interna fara card e mica si cardurile sunt destul de scumpe. Plus ca mai are si antena - care reprezinta un punct in minus.
Sus
BornWild

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 10:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu zic ca antena nu conteaza prea mult. Dar totusi lipsa de infrarosu si bluetooth, mi se par mie minusuri. Parerea mea, ca daca ar avea asa ceva, ar fi superrr.
Sus
Sk8erBoy

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 9:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie mi se pare beton telu'. Display kalumea si 64 canale sunet. CE vrei mai mult. Memoria interna nu conteaza cat e, sa fie cat mai mica, conteaza faptul ca are slot pentru card de memorie. Totusi nu imi place nici mie ca are antena exterioara.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template