Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nokia 6260

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 9:25 am    Titlul subiectului: Nokia 6260 Răspunde cu citat (quote)

Ba fratilor stiti vreunu cam cu cat se vinde un nokia 6260?unu mai bun
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Master

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Suceava

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 11:52 am    Titlul subiectului: Re: Nokia 6260 Răspunde cu citat (quote)

Din cate stiam eu(din auzite Very Happy)...cam vreo 200 de euro...insa poate s-au ma schimbat preturile...cauta la anunturi poate ai noroc si se vinde vreunu....
Sus
Andutzza86

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Man, am vandut eu sap trecuta unu la 180 euro !
Sus
kisser}{

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sincer nu mi-as lua asa ceva. Mi-e frica sa nu se rupa cand il vad ca se suceste asa. Eu as umbla frumusel cu el, dar daca ti-l ia un amic mai de la tzara asa si il face praf !??!? Ai pus-o ! Riscant telu' asta, si scump pe deasupra.
Sus
XXL
Vizitator

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adevaru asta e....insa telu e marfa Very Happy
Sus
moon-rock

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 11:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prea marfa! Nokia au fost primii cu ideea asta cu display-ul rotitor?
Sus
Kmikze

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Telefonu e marfa ..... insa din cate am inteles nu ia prea scazut pretu cu mult ....cel putin la second tot cam vreo 200 de parai e ..... in ultimu timp stiu ca se da cam cu vreo 7mil Sad ...nashpa e scump, ca m-ash baga sio la unu Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template