Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Wireless handsfree !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mutly_the_Dog

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:24 pm    Titlul subiectului: Wireless handsfree ! Răspunde cu citat (quote)

Handsfree-urile astea fara fir, sunt pe bluetooth nu? Daca da, stie cineva, sunt totate compatibile cu orice tel cu bluetooth?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
moon-rock

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 11:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Man, intreaba si u pe romaneste ca nu inteleg decat inceputul. Da handsfree fara fir se conecteaza prin bluetooth.
Sus
Mutly_the_Dog

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 11:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa ,ok. Se conecteaza fara fir prin bluetooth, dar orice handsfree fara fir, e compatibil cu orice telefon cu bluetooth?
Sus
Crazygirl

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 11:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai din cate stiu eu majoritatea pruducatorilor de telefoane....fac si handsfree cu sau fara Bluetooth, deci odata ce handsfree e aceeasi firma cu telu creca merge...acuma bineinteles tre sa aiba si telu bluetooth....ca altfel nu merge.
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 11:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crazygirl - cam greu de descifrat ce zici u acolo. Dar da, telu tre sa aiba bluetooth si toate handsfree-urile cu bluetooth sunt compatibile cu orice telefon. Aici nu sunt probleme ca la IrDA (infrarosu).
Shmecheru'

MesajTrimis: Mar Mai 02, 2006 8:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda, teoretic nu ar trebui sa fie problms de compatibilitate ca la IrDA.
NFSu

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Joi Mai 04, 2006 3:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in general sunt compatibile...adik oricum cand iti ei un telefon care permite folosirea unui handsfree prin bluetooth, exista cateva solutii recomandate, fie de producatorul telefonului, fie de magazinul de unde il cumpri...insa parerea mea ca pe langa faptul ca nu te mai incurci in fir, alte avantaje prea mari nu ai, e totusi destul de mare si destul de incomod pentru ureche un astfel de handsfree, zic eu
Sus
Apocalyps

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Iun 06, 2006 12:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu sunt toate compatibile, orice HF cu orice tel. Dar gama de acoperire este mai larga ! Adica ai mai putine sanse sa gasesti un HF incompatibil, decat invers.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template