Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cat costa sms si mmsurile in campus???

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Andrei

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Joi Noi 02, 2006 9:51 am    Titlul subiectului: Cat costa sms si mmsurile in campus??? Răspunde cu citat (quote)

In campus costa mai putin smsurile, si mmsurile costa mai putin? Si cat anume???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 9:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smsurile in Campus parca sunt 3 centi, bine cel mai avantajos la toata chestia asta e ca iti face reducere 3 $.Asta e bine!!!!
Sus
Philip

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu stiu doar ca smsurile au reducere, si in reducere la minute cu cate 3-4 centi fiecare...si abonamentul ti-l reduce la jumatate de pret!
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Lun Noi 06, 2006 9:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca mmsurile sunt costa tot atat!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 1:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si ce rol are campusul?
chiar nu cunosc deloc subiectul acesta Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 8:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru studenti si elevi, reduc abonamentul, (se poate si pe cartela daca esti),ai minute in campus cu in tarif mai mic si mesaje la fel, e foarte convenabil, daca esti elev sau student si esti si pe vodafone, merita sa completezi formularul ala...pe bune chiar merita!!!
Sus
maskeru

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Valcea

MesajTrimis: Mie Noi 22, 2006 1:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

3centi si apelul si sms daca suni pe cineva care are campusul activat!
Sus
Gabita

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar cati stii ca sunt pe campus, eu unul nu am asa multi sau nu stiu ca sunt pe campus...La mine toti au Orange,,, Sad
Sus
MONDI

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 2:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

campus este un program in cadrul abonamentelor conex=vodafone, deci are destui utilizatori
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Feb 02, 2007 9:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta depinde de fiecare cati are pe campus, dar merita bagat daca nu beneficiezi de acea oferta cu reducere de abionament care daca bagi campusul o pierzi si e mai nasol...ca pierzi v reo 4 dolari
dyablo

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 10:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am inteles ca daca beneficiezi de aceasta oferta or sa o lase, iar daca nu pana la 1 martie mai e valabil sau cev ade genu stie cineva mai mult??????????
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 11:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oferta cu 3centi/ min si sms mai e valabile doar pana in martie, dar reducerea la abonamentele de 7$ o sa fie pastrata.
ana_alcatel

Data înscrierii: 27/Feb/2007

MesajTrimis: Joi Mar 08, 2007 11:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

abonamentul de 7 $ scade cu 2 $
trebe dus carnetul de elev si abonamentul sa fie pe numele sau.. Sa ma corectati daca am gresit cu ceva Crying or Very sad
Sus
bobbys

MesajTrimis: Vin Apr 06, 2007 8:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu stiam acelasi lucru, dar nu neaparat abonament e valabil si la caretle, dar acolo nu era valabila reducerea si acum nu cred ca mai e valabila deloc la cartele!!!
filosofu

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Sâm Mai 19, 2007 9:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cine naiba ssta sa umble sa puna atatea acte...nu mi se pare o chestie prea misto...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template