Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Samsung SERENE!
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:49 am    Titlul subiectului: Samsung SERENE! Răspunde cu citat (quote)

Mi se pare un telefon diferit de celalalte, dar din cate am inteles pretul este cam de 50 de milioane!Stie cineva daca se gaseste in Romania?
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 04, 2006 9:46 pm    Titlul subiectului: Re: Samsung SERENE! Răspunde cu citat (quote)

Kty a scris:
Mi se pare un telefon diferit de celalalte, dar din cate am inteles pretul este cam de 50 de milioane!Stie cineva daca se gaseste in Romania?

nu e ceva deosebit din cate am vazut
dar unde la-i gasit la 50 de mil? ca nu s-ar dovedii pretul..
Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Noi 06, 2006 8:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am gasit pe un site nu mia stiu important e ca e cam la pretul asta nu stiu ce are de face atata..da arata bine!!!
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Totusi e cam mult pentru acel telefon!!!are macar camera video...sau...din ce e facut??
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Totusi e cam mult pentru acel telefon!!!are macar camera video...sau...din ce e facut??

OceanBoy OceanBoy tu astepti sa ti se dea totul de-a gata Razz
da are csamera video telefonul : VGA, 640x480 pixels, video
Este scos pe piata din octombrie 2005
Am cautat si se vinde cu 800 de euro nici de cum 50 de milioane
V-as ruga inainte de a scie o informatie.. o noutate sa fiti informati cat de cat, ca asa ducem publicul in eroare.
in concluzie sa postam ceva cu rost nu doar de dragul de a scrie ceva!
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum daca tot te apucasi sa imi spui nu imi spui si de ce e atat de scump, mie mi se pare mult 800 de euro!scumpeanu rau....
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 5:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
Acum daca tot te apucasi sa imi spui nu imi spui si de ce e atat de scump, mie mi se pare mult 800 de euro!scumpeanu rau....

nu stiu de ce costa atat
cred ca are ceva mai special
si nokia il are pe 8800
mai sunt Vertu care au preturi uimitoare.
Wink
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum Noi 12, 2006 11:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DanNokia a scris:
OceanBoy a scris:

OceanBoy OceanBoy tu astepti sa ti se dea totul de-a gata Razz
da are csamera video telefonul : VGA, 640x480 pixels, video
Este scos pe piata din octombrie 2005
Am cautat si se vinde cu 800 de euro nici de cum 50 de milioane
V-as ruga inainte de a scie o informatie.. o noutate sa fiti informati cat de cat, ca asa ducem publicul in eroare.
in concluzie sa postam ceva cu rost nu doar de dragul de a scrie ceva!

Mai ce "razboinic" esti...
Tu vrei cumva sa transformi forumul asta intr-un cenaclu stiintific? Laughing
Serene e o petarda de telefon.... am avut neplacerea sa-l butonez si decat sa dai 800 de euroi pe el mai bine ii dai la saraci.... sau le dai foc Rolling Eyes
DanNokia

MesajTrimis: Lun Noi 13, 2006 1:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu ocazia asta te-as ruga sa nu spui ceva despre telefon ca sa clarifici cat de slab e.
nu are nimic impresioanant?
si din ce am vazut e ca are la bluetooth versiunea 1,1
deci nici transmisa intre imgina, sunete nu se poate face?
Wink
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 9:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am gasit acest telefon la 40 de milioane, dar tot nu inteleg de ce e atat de mult?????? Daca toata lumea critica cum arata de ce costa atat nu stie nimeni???Designu???[/list]
Sus
n3ctarel

Data înscrierii: 31/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:42 pm    Titlul subiectului: Samsung Serene Răspunde cu citat (quote)

vand eu samsung serene la 500 de euro , tel+ incarcator , tipla pe ecran
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
n3ctarel

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:44 pm    Titlul subiectului: Samsung Serene Răspunde cu citat (quote)

am uitat sa las datele de contact pentru cine e interesat de achizionarea samsungului serene: 0724794696 sau id messenger : n3ctarel
Sus
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:48 pm    Titlul subiectului: Re: Samsung Serene Răspunde cu citat (quote)

n3ctarel a scris:
am uitat sa las datele de contact pentru cine e interesat de achizionarea samsungului serene: 0724794696 sau id messenger : n3ctarel

NOU NOUTZ NECTAREL?
Sus
n3ctarel

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:50 pm    Titlul subiectului: Samsung Serene Răspunde cu citat (quote)

este folosit foarte putin din curiozitate nu de altceva.....are tipla pe ecran si a bateria a fost formatata:) cei interesati v'as ruga sa vorbim pe messenger k imi este foarte aiurea pe site'ul acesta, nu sunt obisnuit ca mi'am facut contul acum 5 min:))) .va salut
Sus
n3ctarel

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:56 pm    Titlul subiectului: smart Răspunde cu citat (quote)

imi cer scuze dar nu prea stiu sa umblu pe acest site Smile abia am nimerit sa las mesaje aici Smile inca odata imi cer scuze
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template