Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Blocarea trimiterii smsurilor????

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Spyke

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:52 am    Titlul subiectului: Blocarea trimiterii smsurilor???? Răspunde cu citat (quote)

Am vazut pe un tel ca atunci cand vroiai sa trimiti sms iti cerea pin, se poate face chestia asta la toate mobilele, este un cod sau doar cele care au o optiune in meniu de unde setezi blocarea trimiterii smsurilor?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
wanish

Data înscrierii: 24/Oct/2006
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 11:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din meniu telefonului ar fi normal sa se faca!Dar nu sunt foarte sigur!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:16 am    Titlul subiectului: Re: Blocarea trimiterii smsurilor???? Răspunde cu citat (quote)

Spyke a scris:
Am vazut pe un tel ca atunci cand vroiai sa trimiti sms iti cerea pin, se poate face chestia asta la toate mobilele, este un cod sau doar cele care au o optiune in meniu de unde setezi blocarea trimiterii smsurilor?

incearca si suna la serviciul de clienti si comunica cu ei
probabil ca v-a exista un cod dar nu stiu
la cele cu symbian se gasesc softuri care au asemenea optiuni dar la restul nu cunosc Sad
spune-ne ce ai rezoklvat ca sunt curios

Wink
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Lun Noi 06, 2006 9:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Suni degeaba nu pot sa iti bage ei cod de blocare, este in meniul telefonului....
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 1:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Suni degeaba nu pot sa iti bage ei cod de blocare, este in meniul telefonului....

depinde de telefon! la unele nu poti face nici conferinta! Wink
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 8:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai da la unele poti la unele nu...dar la reelatii cu clientii nu rezolva nimik, pentru ca se face din meniu, si tel respectiv probabil nu are!
Sus
laurentiu

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

deci depinde de telefon? La D600 se poate.Conteaza si la ce esti la vodafone sau la orange???
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 9:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da la d600 merge cusiguranta cauta in optiunile telefonului!!!
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Ian 28, 2007 10:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mei cateodata nu'mi trimitea sms-urile, dar telul imi zicea ca le trimite ! Se plangeau prietenii ca nu le trimit mesaje inapoi...sunt pe orange. Sa fie de vina reteaua sau telefonul ?
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

TU
CA NU STI SA TRIMITI MESAJE Laughing
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vorbeste pentru tine !
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
Vorbeste pentru tine !

ERA DOAR O GLUMA
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template