Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cartele Cosmote !!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Fantesy

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:25 am    Titlul subiectului: Cartele Cosmote !!! Răspunde cu citat (quote)

Fratilor, ce oferte au bagat astia la cartele ? Ca abonametle sincer nu prea imi plac. Si nici nu am vazut pe la nici un chiosc dinasta cu ziare cartele cosmote.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Whitey

Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au spart piata astia la cartele cosmote !!! Pe bune au o oferta super. Cea mai tare chestie e ca ai 12 luni de valabilitate, din prima, nu tre sa incarci cu sume imense. Si iti mai da si timp 18 luni cate 2 Euro/luna.
Sus
beer_belly

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe bune? Pai si cat costa ? Tarife ceva ???
Sus
Fantesy

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bah, Whitey, pai e prea bine mah! Dar hai ca ma uit la ei pe site ... (mie imi merge cam greu si deaia nu m-am uitat singur, dar e prea tentant Laughing ).
Sus
white_horse

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 11:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fratilor, tarif unic pe cartela ... pai mistoo de tot. Dar cat costa? 5 euro cat e creditul initial?
Sus
JustMe

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fratilor...sa va zic ceva sincer.....hai la cumparat de cartele, vreo 2,3 de fiecare sa ne ajunga Very Happy , ca sincer merita
Sus
UserQL

Locație: Timisoara

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Yyyyyyyyep
Sus
2zero_zero2

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 11:45 am    Titlul subiectului: Re: Cartele Cosmote !!! Răspunde cu citat (quote)

Fantesy a scris:
Fratilor, ce oferte au bagat astia la cartele ? Ca abonametle sincer nu prea imi plac. Si nici nu am vazut pe la nici un chiosc dinasta cu ziare cartele cosmote.

Nu ai vazut pentru ca nu sunt, astia le dau doar in cadrul magazinelor lor, nu asa la orce coltz de strada !
Sus
ronaldinhooo

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 11:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fratilor am si eu o nedumerire, zice ca la cartele astea, ai tarif special cel mai mic cu un nr national! Care e tariful si e un singur numar sau un singur numar din fiecare retea !??!?!?!
Sus
Fantesy

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 10:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da ati vazut ca au zis la cartele ca e oferta pana nush pe ce data si au prelungit-o de cred ca si acum e .....nesimtit, sa te faca sa cumperi atunci rpd .... ! Acum au mai scos ceva nou ?
Sus
LoveME69

Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Mar 03, 2006 9:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai, lasa ca e prea misto ca au prelungit oferta aia ...! Dar ati vazut ce oferta au acum!!!!!!!! Pentru cartele, pt. o taxa de 3Euro pe luna ai 2000 de minute GRATIS (adica aia 3 euro) de vb in cosmote !!!! WOW. Asta da oferta!
Sus
moon-rock

MesajTrimis: Mie Mar 08, 2006 9:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bei, e chiar fenomenala oferta asta ... pe bune, pacat ca nu cun mai pe nimeni cu cosmote si nu am pe cien sa sun, dar o sa se inmulteasca in curand utilizatorii, cu siguranta, dupa oferta asta ... Wink !
Sus
ciaraXYZ

MesajTrimis: Joi Mar 09, 2006 12:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toata lumea vorbeste de chestia ast, oferta lor ... care e vaza, unde sunt *-lutele? ca prea e frumos sa fie adevarta. Cine stie oferta exacta?
Sus
PussyCat

Data înscrierii: 22/Feb/2006

MesajTrimis: Sâm Mar 25, 2006 10:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca tot e la moda cosmote asta? Pana la ce data trebuiau cumparate cartelele de cosmote ca sa mai prnda oferta asta ?
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template