Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
V360
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
JBL

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Deva

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:07 pm    Titlul subiectului: V360 Răspunde cu citat (quote)

Vreau sa-mi iau sio un Motorola V360...am inteles ca e vreo 4mil, si ca are 256k culori, ditamai memoria...dak ii pui card si......poti sa asculti si mp3-uri la el......creca ma ba Very Happy
E cineva care considera ca nu merita......poate nu o fi totu asa de roz cum cred eu....si....n-as vrea sa ma tzapesc. 10x
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Blumun

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:20 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

Si mie imi place telu......am vazut ca are si player video......are tot ce vrei...bluetooth, USB. p[layer mp3....de toate Very Happy .....merita, fugi si iati-l
Sus
JustMe

Locație: Sibiu

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 2:00 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

E cel mai tare mobil, cand fac rost de bani ma duc si eu sa-mi iau unul Very Happy
Sus
Lighter

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 2:01 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

Uite, chiar am vazut aseara un tel din asta, si-a luat un prieten, si e super, iar melodiile sau beton....stateam cu el in spatele blocului si ascultam muzik Very Happy
Sus
M&M

Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 2:25 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

E tare telefonu, si merita si pretu....io zic ca e cea mai buna alegere la banii astia
Sus
UserQL

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:26 am    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

E marfa telu....si ii poti pune card de 512mb...care e in jur de 1mil jumate......si nu mai ai treaba, bagi ce vrei u pe el.. Very Happy
Sus
JerrY00

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bay da ce il laudati atat! Prima chestie naspa care o are e display-ul exterior "grayscale" (adica nu e color). Dupa care zic eu ca lasunet sta prost 24 canale Sad si inca ceva, camera slaba 0.3 megapixeli ! Asa ca mai gandeste-te!
Sus
UserQL

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 9:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar are 24 de canale...n-am stiut, am ascultat cateva melodii la el si se auzea super bine si super tare pentru un tel........iar de ecranu exterior, parerea mea ca nu prea conteaza.....
Sus
oNeGuY

Data înscrierii: 29/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu conteaza ca are doar 24 de canale, oricum se aude bine.....si parerea mea ca e cel mai bun la pret/calitate
Sus
Smily

Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 2:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E super tare telu.....vreau sio sa ma bag la unu....da astept oferta noua la connex, de dupa sarbatori, ca asta nu-i asa tare
Sus
ThrustyMAN

MesajTrimis: Vin Dec 30, 2005 1:32 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

JBL a scris:
Vreau sa-mi iau sio un Motorola V360...am inteles ca e vreo 4mil, si ca are 256k culori, ditamai memoria...dak ii pui card si......poti sa asculti si mp3-uri la el......creca ma ba Very Happy
E cineva care considera ca nu merita......poate nu o fi totu asa de roz cum cred eu....si....n-as vrea sa ma tzapesc. 10x

Man, sincer eu cred ca nu costa doar 4 mil, cel putin la orange e 6-7 mil asa! Mai intereseaza-te la pretz inainte.
Sus
Tony

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 12:58 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

Bai fratilor nush exact cat e da isi merita baniii, si eu am auzit tot ceva de vreo 4mil...da' la connex, ma rog....vodafone Smile
Sus
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:25 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

Am sio o intrebare la telu asta......am inteles ca telefonul are defapt dor 5mb memorie...si ca pe card bagi doar mp3-uri pentru mp3player atat, restu faci cu mem din tel?
Sus
Murfy

Data înscrierii: 07/Ian/2006

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:50 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

Cam asa e din cate stiu si eu, cardul e folosit pentru a stik mp3urile pt player....tot ce depinde de functii si serviciile mobilului sunt stocate in alea de 5mb
Sus
XXL
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 2:25 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

Sunt si eu curios de o chestie la mobilu asta...la cata memorie poti baga pe el, poti pune si filme, ca dak le scazi rezolutia a.i. sa intre pe ecranul mobilului isi micsoreaza si marime....merge sa vezi un film dak il pui pe card?
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template