Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
V360
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Grinchy

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 2:30 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

Adevaru e ca si eu m-am gandit la asta...nu scrie niciunde chestia asta, stiu ca de mpr3uri si ca telu are defapt5mb memoria si cardu e doar pt mp3uri am citit, chiar ar fi marfa chstia asta..ca are ecranu destul de mare Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
L3ST
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 17, 2006 10:59 pm    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

XXL a scris:
Sunt si eu curios de o chestie la mobilu asta...la cata memorie poti baga pe el, poti pune si filme, ca dak le scazi rezolutia a.i. sa intre pe ecranul mobilului isi micsoreaza si marime....merge sa vezi un film dak il pui pe card?

Doar daca le faci in format .3gp . Poti vedea aproximativ 10 minute apoi merge sacadat , raspunde greu la comenzi etc
Am telefonul asta din decembrie si sunt relativ multzumit de el dar e nasol ca atunci cand inchizi clapita mai tare se reseteaza ( ecran alb vreo 40 d secunde ) . iar pozele ies cam nasol
Sunetul este intr-adevar bun ,
Sus
agent007

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Iul 18, 2006 8:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai si cam cat ocupa un film de 700MB, facut 3gp?, cu tot cu rezolutia micsorata ? Si chestia cu sacadatul dupa 10 mins, e influentata de lungimea filmului (nr de ore) ? adica daca un film e pe 2 cds in loc de 1 cd, deci fiecare fisier e mai mic, dpdv al timpului, e acelasi lucru ?
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Lun Aug 07, 2006 11:58 am    Titlul subiectului: Re: V360 Răspunde cu citat (quote)

XXL a scris:
Sunt si eu curios de o chestie la mobilu asta...la cata memorie poti baga pe el, poti pune si filme, ca dak le scazi rezolutia a.i. sa intre pe ecranul mobilului isi micsoreaza si marime....merge sa vezi un film dak il pui pe card?

Chiar crezi ca te poti uita la asa ceva. Adica pe un monitor de 14" ti se pare filmul f mic, dar pe ecranul unui telefon mobil.... sa fim sinceri ... asta e asa moft, nu ca chiar te-ai uita la asa ceva ...

Poate sa zicem ca ar fii interesant pe un tel cu tv-out, astfel incat sa poti vedea filmul pe tv .... si totusi si asa, nu ai subtitrare.
Sus
adaniel
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 11:15 am    Titlul subiectului: ------------------------------------------------------------ Răspunde cu citat (quote)

vreau sa-mi iau si eu unul peste o saptamana si mi se pare super telefonul! e 69USD fara TVA la Vodafone! iti da card de 64 MB, nu? e bine si asa! sau numai la Orange da card? am vazut la cineva cum face pozele si mi-a placut! chiar si cu putina lumina! la alte telefoane ies pozele nasoale daca nu e lumina! display-ul mi se pare destul de tare: 176x220 si 262144 culori...ce mai: trebuie sa vada bine! dar am auzit ca mai face figuri cu cardul! se blocheaza sau se reseteaza! oricum, dupa ce il iau revin cu impresii!!!!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 4:40 pm    Titlul subiectului: Re: -------------------------------------------------------- Răspunde cu citat (quote)

adaniel a scris:
vreau sa-mi iau si eu unul peste o saptamana si mi se pare super telefonul! e 69USD fara TVA la Vodafone! iti da card de 64 MB, nu? e bine si asa! sau numai la Orange da card? am vazut la cineva cum face pozele si mi-a placut! chiar si cu putina lumina! la alte telefoane ies pozele nasoale daca nu e lumina! display-ul mi se pare destul de tare: 176x220 si 262144 culori...ce mai: trebuie sa vada bine! dar am auzit ca mai face figuri cu cardul! se blocheaza sau se reseteaza! oricum, dupa ce il iau revin cu impresii!!!!

e bun telefonul si la pret f acceptabil..... ii dau un + fata de v3 pentru ca e mai stapan pe el Cool
Sus
maskeru

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Valcea

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 8:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In afara de meniu si design, e totusi acceptabil....
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 9:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

maskeru a scris:
In afara de meniu si design, e totusi acceptabil....

Pret /calitate ii dau nota 9
Sus
maskeru

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Valcea

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 8:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Totusi 9 e prea mult un 7-8 ii ajunge!!!!!
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 9:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu daca merge, dar telefoanele sunt telefoane, calculatoarele si televizoarele sunt altceva fiecare are rolul ei, telefonul e sa vb la el, iar v360 merita la ce are pe el 4 milioane.
Sus
Philip

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E telefon are camera si e fi eftin'.Daca iti place ia-l!! Exclamation
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 9:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Nu stiu daca merge, dar telefoanele sunt telefoane, calculatoarele si televizoarele sunt altceva fiecare are rolul ei, telefonul e sa vb la el, iar v360 merita la ce are pe el 4 milioane.

e mai ieftin de 4 si la orange si la connex la abonament Wink
Sus
winner

Data înscrierii: 24/Oct/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Lun Noi 06, 2006 8:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai la abonament, dar la liber cred ca e mai mult...Dar nu toti vor la abonamente!!!!
Sus
alexandrudej
Vizitator

MesajTrimis: Lun Noi 13, 2006 1:11 pm    Titlul subiectului: despre v360 Răspunde cu citat (quote)

Este bun telefonul , eu am unul si sunt f multumit de el , pe cardu de memorie se pot stoca si altceva in afara de muzica , si pretul ala de 4 mil ii valabil dar la ab. facut la vodafone ca asa l-am luat si io. Care vreti puteti sa-l cumparati ca merita toti banii.
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Lun Noi 13, 2006 2:16 pm    Titlul subiectului: Re: despre v360 Răspunde cu citat (quote)

alexandrudej a scris:
Este bun telefonul , eu am unul si sunt f multumit de el , pe cardu de memorie se pot stoca si altceva in afara de muzica , si pretul ala de 4 mil ii valabil dar la ab. facut la vodafone ca asa l-am luat si io. Care vreti puteti sa-l cumparati ca merita toti banii.

la connex este in jur de 2 milioane la abonament Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template