Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
V360
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 10:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca este intr-adevar 2 milioane raportul calitate-pret este unul destul de bun!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Kosty

Data înscrierii: 30/Sep/2006
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 10:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu prea mai cumpara imeni acets model, probail au aparut foarte multe mult mai mishto, si nu are nici 3G!
Sus
__susanu__

Data înscrierii: 05/Dec/2006

MesajTrimis: Vin Dec 08, 2006 3:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poti sa pui pe card absolut tot (jocuri, filme, muzica). Filmele merg daca le pui pe card Cool doar ca tre sa fie in format 3gp sau mpeg-4 si se vede destul de bine. Telefonul merita 4 mil e super tare am si eu unl si e ok. Poti baga teme orice pe el poate fi personalizat foarte usor. Mici probleme cu boot loaderul dar merge super. Wink
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Dec 09, 2006 10:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au iesit acum niste telefoane care merita mai mult decat V360 la pretul pe care il are...poate ma insel, dar totusi nu pot sa contrazic faptul ca e un telefon bunicel!
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Sâm Mar 10, 2007 11:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

telefonu e foarte bun la pretul care il are...are mp3 slot pt card...si camera VGA..asta pare a fi dejavantaju principal.. Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template