Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
K800i??
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 9:31 am    Titlul subiectului: K800i?? Răspunde cu citat (quote)

Am un prieten care si-a luat de curand un k800i. Se vad pozele super misto...Dar nu stiu cat de rezistent este si daca merita pretul!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:07 am    Titlul subiectului: Re: K800i?? Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Am un prieten care si-a luat de curand un k800i. Se vad pozele super misto...Dar nu stiu cat de rezistent este si daca merita pretul!

pai tot tu sa ne spui, pentru ca nu are oricine bani de k800i ca la-s cumpara imediat Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am auzit ca e in jur de 12 milioane, dar nu mi se pare ca isi merita pretul, cred ca sunt multi care si-l permit, dar tot mai frumos e p 990i ala!!!Parerea mea personala!!!
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

AAAA!!Si din cate stiu firma asta totusi e buna fata de altele???
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Am auzit ca e in jur de 12 milioane, dar nu mi se pare ca isi merita pretul, cred ca sunt multi care si-l permit, dar tot mai frumos e p 990i ala!!!Parerea mea personala!!!

gandeste-te putin LOGIC cat costa un Samsung p 990i si atunci incearca sa faci legatura
intre aceste 2 TIPURI DE TELEFOANE CARE SUNT TOTAL FIFERITE
P990I E SMARTPHONE Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai e mai misto, dac iti permiti sa dai 14, iti permiti sa dai si 20???nu ca nu e mare lucru!!!!diferenta cand pretul oricum e atat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Pai e mai misto, dac iti permiti sa dai 14, iti permiti sa dai si 20???nu ca nu e mare lucru!!!!diferenta cand pretul oricum e atat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

nu am inteles nimik
oricum , te rog sa ramai calm
si sa incerci sa scri un post cu ROSt
daca nu da-i bataie in continuare si scrie sa te aflii si tu in treaba !
bafta! Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai e simplu... ca sa intelegi si tu o sa fiu mai explicit!!!Ok?Nu te agita!!! Laughing Deci atunci cand iti iei un telefon la 2-3 milioane nu iti permiti unul de 20 dar daca iei unul la 13 la abonament, cred ca e mai convenabil sa il iei cu 20 unul la liber!!!Asta spuneam..
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu e chiar asa, fiecare are un pret limita la telefoane, eu asa da 12 dar 20 nu....depinde de fiecare!
winner

Data înscrierii: 24/Oct/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 12:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oceanboy si Dannokia, nu aveti nici unul dreptate!!!Eu zic ca nu conteaza pretul atunci cand iti place ceva mult si nu ai alte oferte tentante!!!Cred ca e mai important care iti place mai mult decat 2-3 milioane!!!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 6:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Pai e simplu... ca sa intelegi si tu o sa fiu mai explicit!!!Ok?Nu te agita!!! Laughing Deci atunci cand iti iei un telefon la 2-3 milioane nu iti permiti unul de 20 dar daca iei unul la 13 la abonament, cred ca e mai convenabil sa il iei cu 20 unul la liber!!!Asta spuneam..

raspune efectiv gresit.. aici poti duce lumea in eroare de aceea te corectez de fiecare data.. gandeste-te ca forumul acesta nu il vezi numai tu il vede o tara intreaga.
poate sunt unii care doar citesc si trag o concluzie nu posteaza ne-aparat.
De aceea suntem noi aici sa dam sfaturi bune.

Daca telefonul costa 20 de milioane la liber si 13 la abonament este logic ca il iei pe cel la abonament.
Daca vrei sa iti fac calcule sa iti demonstrez ca gresesti spune-mi
daca nu , incearca sa spui ceva Bun
Wink
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 6:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

winner a scris:
Oceanboy si Dannokia, nu aveti nici unul dreptate!!!Eu zic ca nu conteaza pretul atunci cand iti place ceva mult si nu ai alte oferte tentante!!!Cred ca e mai important care iti place mai mult decat 2-3 milioane!!!

winner sunt perfect de acord cu tine ca daca iti place un lucru incerci sa il cumperi pe acela.
daca te uiti mai atent este vorba de un topic numit k800i de la firma Sony Ericsson deci in cadrul acestui topic era vorba de k800i
ce-ar fi sa intram acum la Motorola la subiectul v360 si sa intervin eu sa spun ca mai frumos e nokia n93 decat v360 ca e mai frumos
ce conteaza... conteaza faptul ca e mai frumos Wink

Oceanboy am inteles ca iti place sa scri
dar scrie si tu un lucru calumea.
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 10:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai e simplu sunt doua telefoane care sunt scoase mai nou de Sony- Errcison si incarcam sa vad ce parere are lumea despre cele doua, pentru ca eu consider ca la design e mult mai frumos p990i, dar cred ca merita si K800i???Poate nu doar nu stiu ce sa aleg sunt si altii nu???
Sus
paulprodan
Vizitator

MesajTrimis: Mar Noi 21, 2006 2:34 pm    Titlul subiectului: k800 Răspunde cu citat (quote)

Wink am de 5 zile k800 i si sant super multumit de el .am avut k750,v630si n90,n80 dar nici unul nu se compara cu k800(poze,design etc.)
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mar Noi 21, 2006 8:26 pm    Titlul subiectului: Re: k800 Răspunde cu citat (quote)

paulprodan a scris:
Wink am de 5 zile k800 i si sant super multumit de el .am avut k750,v630si n90,n80 dar nici unul nu se compara cu k800(poze,design etc.)

sa-l stapanesti sanatos Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template