Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
K800i??
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Noi 22, 2006 12:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu unul sunt cu nokia, si mi se par mai fumoase decat sony-errcisonurile! Parerea mea!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Mie Noi 22, 2006 2:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

smoke a scris:
Eu unul sunt cu nokia, si mi se par mai fumoase decat sony-errcisonurile! Parerea mea!

cred ca ai vrut sa te referi la utilitati,dotari..sony nu a prea scos modele cu simbian decat f putine clasa P dar ca frumusete nu cred Wink
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Joi Noi 23, 2006 8:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mie mi se par mai bune in genaral si ca utilitate si ca pret si ca frumusete Nokia, dar crde ca se intampla asta pentru ca Nokia si-a facut si multa reclama!
Sus
scanteie

Data înscrierii: 14/Apr/2007

MesajTrimis: Lun Apr 16, 2007 5:04 pm    Titlul subiectului: K800 Răspunde cu citat (quote)

intradevar un telefon de invidiat .Are un prieten de al meu un K800 si face niste poze de ramai cu gura cascata si pe cadn ii intuneric se vede super fain este un tel minunat
Sus
scanteie

MesajTrimis: Mar Apr 17, 2007 9:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

intradevar k800 este un telefon super si cu o camere de 3,2 MPX si blitz .putin si permit cost cam mult la liber
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Apr 18, 2007 4:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai daca vrei camera sa faci poze pe luna... platesti frate Laughing
Oricum facand o comparatie cu celelalte telefoane cu care se bate pe piata (N80, N73, D900) raportul pret-calitate e net superior.
scanteie

MesajTrimis: Mie Aug 01, 2007 6:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu pot sa crek SONY ERICCSON la ORANGE LA BEST DEAL cu 109 EURO
Sus
nimbus

Data înscrierii: 06/Iul/2007

MesajTrimis: Mie Aug 01, 2007 7:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

scanteie a scris:
nu pot sa crek SONY ERICCSON la ORANGE LA BEST DEAL cu 109 EURO

tocmai am vazut si eu oferta...n-am ce zice;e ft ieftin Shocked
Sus
darphyx

Data înscrierii: 29/Iul/2007
Locație: severin

MesajTrimis: Mie Aug 01, 2007 10:24 pm    Titlul subiectului: K800i Răspunde cu citat (quote)

ce as vrea si eu un K800i da e cam scump....am auzit ca e la orange la oferta la 109euro fara tva...cred ca o sa imi fac si eu un abonament numai pt tel asta ca e foarte buna oferta
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Lun Aug 06, 2007 12:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ehe,cine are bani sa il cumpere, ca e superb telefonu' Cool
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Oct 22, 2007 7:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum la cat au scazut preturile...merita sa iei un k800i, dar tot nu as vrea nu imi place asa mult ca design desi la inceput ma atragea...
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template