Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Va mai exista Panasonic???
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Panasonic
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:28 am    Titlul subiectului: Va mai exista Panasonic??? Răspunde cu citat (quote)

Am inteles ca or sa dea faliment??? E adevarat???Sau e un zvon???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Hai ca sunt curios domne de unde ai scos-o si pe asta?
te rog sa ne dai informatia..... ca suntem tare curiosi Very Happy
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer mi-a zis un prieten o sa intreb de unde stie!!!!Si eu sunt curios daca e adevarat sau nu de asta si intreb nu???
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Sincer mi-a zis un prieten o sa intreb de unde stie!!!!Si eu sunt curios daca e adevarat sau nu de asta si intreb nu???

Smile)))))))))))
ok
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stie nimeni????
Sus
maniak

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 12:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca e adevarat, si nici nu cred ca e zvon, cred ca prietenul tau s-a referit la faptul ca merg foarte prost, si or sa mearga spre faliment!!!!!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 6:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:

ateptam raspunsul prietenului tau
dar sa nu ne spui ca a auzit de pe mess sau a vazut nustiu unde..
adune o dovada Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 10:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca nu este nevoie de o dovada, atat timp cat ei nu au mai scos mai nimik, ce vanzari or avea cei de la panasonic???
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 2:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Cred ca nu este nevoie de o dovada, atat timp cat ei nu au mai scos mai nimik, ce vanzari or avea cei de la panasonic???

mai Oceanboy
tu crezi ca firma panasonic e brutarie sa iti spuna ca au vanzarr/iprofit 10 milioane pe luna?
Repet nu e just telefonoie sunt Tv,statii,Dvd-uri.. astea pe intelesul tau..
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 8:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai, eu ma refeream strict la telefoane, ca asa la celalalte, sunt prea buni, acum vorbeam doar de telefoane....
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 8:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Pai, eu ma refeream strict la telefoane, ca asa la celalalte, sunt prea buni, acum vorbeam doar de telefoane....

o firma cand da faliment nu da faliment doar pe o ramura

gandeste-te ca o brutarie face cornuri, paine,cozonacuri
daca cornul nu se mai vinde inseamna ca da faliment!?!?!? Laughing
gadenste-te logic inainte de a scrie ceva Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Joi Noi 16, 2006 1:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OK eu ma refeream la aceasta ramura, sa ma exprim cum doresti tu, nu vor mai scoate telefoane panasonic, deoarece nu sunt cautate!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Vin Noi 17, 2006 5:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="OceanBoy"]OK eu ma refeream la aceasta ramura, sa ma exprim cum doresti tu, nu vor mai scoate telefoane panasonic, deoarece nu sunt cautate![/quote]

asta e una si ce ai spus tu e alta cum ca v-or da faliment Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 9:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ok! E bine ca ne-am inteles pana la urma, acum vreau si eu sa iti pun o intrebare :Ti-ai cumpara un telefon Panasonic!!! De statii sau alte chestii nu te intreb pentru ca din alea asa lua si eu, ma refer strict la telefon!!!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 6:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Ok! E bine ca ne-am inteles pana la urma, acum vreau si eu sa iti pun o intrebare :Ti-ai cumpara un telefon Panasonic!!! De statii sau alte chestii nu te intreb pentru ca din alea asa lua si eu, ma refer strict la telefon!!!

sunt telefoane bune te asigur!
a avut un prieten
in compariarie cu sagem .. mult mai bune.. din toate punctele de vedere
dar comparatiile sa se faca pe aceeasi clasa Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Panasonic Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template