Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Noi!?
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alcatel
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Kmikze

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:05 pm    Titlul subiectului: Noi!? Răspunde cu citat (quote)

Fratilor ce telefoane au mai scos astia de la Alcatel ca de mult nu iam mai vazut prin magazine Confused
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Grinchy

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 2:32 pm    Titlul subiectului: Re: Noi!? Răspunde cu citat (quote)

Uite am vazut zilele trecute ... ma uitam pe net la nishte chestii si i-amvazut reclama pe un site....ALCATEL OT-S850 ii spune, n-am apucat inca sa-i vad caracteristicile, da la design pot spune ca e tare Very Happy
Sus
DonJuan

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 1:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OT-C750, uite mie asta imi place mult, desi nu prea il inteleg, cum e cu chestia aia opaca de pe display Question
Sus
SKarkbite

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 10:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DonJuan a scris:
OT-C750, uite mie asta imi place mult, desi nu prea il inteleg, cum e cu chestia aia opaca de pe display Question

Nici eu nu o inteleg, dar probabil se da laoparte cumva .... Question
Sus
Hook

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cel mai nou..si cel mai tare...din cate am vazut io e ala e260...chiar arata bine da nush cum se descurca in rest Wink
Sus
paladin99

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:46 am    Titlul subiectului: Alcatel OT E801 Răspunde cu citat (quote)

Alcatel OT E801 - cum vi se pare, e nou acum, da doar anuntat, cine stie cand apare .... Smile, beton ideea cu butoanele multimedia, pe lateral....
Sus
2u2

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar Mai 09, 2006 8:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SKarkbite a scris:
DonJuan a scris:

Nici eu nu o inteleg, dar probabil se da laoparte cumva .... Question

Probabil e ca la Nokia 7280 ... cand ii faci ceva, devine din opaca transparenta ..., probabil Very Happy
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 8:11 am    Titlul subiectului: Re: Alcatel OT E801 Răspunde cu citat (quote)

paladin99 a scris:
Alcatel OT E801 - cum vi se pare, e nou acum, da doar anuntat, cine stie cand apare .... Smile, beton ideea cu butoanele multimedia, pe lateral....

Prea tare telu', parerea mea ca e cel mai reusit in materie de design de la Alcatel. In rest ca dotari cam slabutz, poate fi considerat un music player, cu telefon Smile), fiindca nu are camera Sad !
Sus
sugar-babe

MesajTrimis: Sâm Iul 15, 2006 8:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumoase slide-urile astea doua, ultimele anuntate, nu le-am vazut sa fie si lansate inca. Ce parerea aveti de ele ? E260 - E265 !
Sus
Shmecheru'

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 8:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OT-C750
OT-S853

Dintre aceste doua modele, care merita mai mult sa il cumperi, tinand cont de raportul pret/performanta !
M@triX

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 8:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shmecheru' a scris:
OT-C750
OT-S853

Dintre aceste doua modele, care merita mai mult sa il cumperi, tinand cont de raportul pret/performanta !

Nu cred ca poti alege intre cele doua telefoane, decat dpdv al banilor. Iti permiti sa cumperi S853, care e un super tel, in materie de muzica, un fel de "Walkman" de la SE. Sau mergi pe un buget mai mic si iti iei C750, care e un tel mediocru. Acum sincer nu am vazut pe niciunde niciunul din modelele astea. Dar probabil modelul S este considerabil mai scump !
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 5:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cel mai tare telefon scos de alcatel ar fi acesta:
Alcatel OT S853 care am impresia ca e singurul cu bluetooth
daca mai e unul sa ma corectati Smile

Retea GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Aparitie 2005, 1Q
Dimensiuni 103 x 47 x 20 mm
Greutate 93 g
Tip display TFT, 256K culori
Marime 176 x 220 pixeli
Altele (display) - Imagini fundal downloadabile
Tip sonerii Polifonic (64 canale), MP3, AAC, AAC
Personalizare Download
Vibratii Da
Altele (sonerii) - Sunet Stereo 2.1
Agenda 800 intrari, Photo call
Inregistrare apeluri 10 efectuate, 10 primite, 10 pierdute
Card memorie miniSD (pana la 1GB)
Altele (memorie) - 10 MB memoria interna
Sistem operare
GPRS Clasa 10 (4+1/3+2 sloturi), 32 - 48 kbps
HSCSD Nu
EDGE Da
3G Nu
WLan Nu
Bluetooth Da, v2.0
USB
IrDA Da
Browser WAP 2.0/xHTML
Viteza transfer
Mesaje SMS, MMS, EMail, Mesaje instant
Ceas
Alarma
Jocuri Da
Culori Negru
Camera 1.3 MP, 1280x960 pixeli, video
Alte functii - Push to Talk
- MP3 player
- Remote control
- Streaming audio si video
- Radio FM
- Java MIDP 2.0
- T9
- Calendar
- Calculator
- Handsfree incorporat
Tip baterie Baterie standard, Li-Ion 800 mAh
Standby pana la 330 h
Timp convorbire pana la 8 h
Sus
Andy16

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Braila

MesajTrimis: Joi Ian 11, 2007 10:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ASTIA DE LA ALCATEL DE CE NU PUN SI EI MAI MULTA MEMORIE SAU SI BLUETHOOT CABLU USB ...?
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Ian 29, 2007 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie cel putin unul nu'mi plac alcatelurile! Au si eu telefoane bune, dar care nu se ridica la nivelul cerintelor pietei Razz
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Mar 11, 2007 8:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

alacatelurile au fost bune mai demult..pe la inceputul erei telefoanelor..da oricummeu cred k Alcatel OT S853 e cel mai bun ..dintre toate telefoanele alcatel..k dotari ma refer
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alcatel Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template