Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
W600

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
M@triX

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 8:58 am    Titlul subiectului: W600 Răspunde cu citat (quote)

Cum vi se pare modelul asta !? Eu unul cred ca e prea misto, mobil-walkman ... Cool Exclamation
joy_of_life

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 9:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Totusi in ciuda faptului ca e super misto telu, mie nu prea imi place "manerul" ala de sus! Parca nu isi are locul acolo.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Need4Speed

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 9:27 am    Titlul subiectului: W600 Răspunde cu citat (quote)

joy_of_life a scris:
Totusi in ciuda faptului ca e super misto telu, mie nu prea imi place "manerul" ala de sus! Parca nu isi are locul acolo.

Ba tocmai, ca e super pus acolo. Sta prea beton agatat la gat. Dar mi se pare mie ca la cum arata si ce dotari are, e mai mult joc/walkman si dupa vine si functia de mobil Wink ca un accesoriu asa. Very Happy !
Sus
HardMetal

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 9:38 am    Titlul subiectului: W600 Răspunde cu citat (quote)

E super cool telu'. Boxe stereo, display cu 256K culori, memorie super mare 256 mb. Dar totusi, ca pret, cam cat e Question
Sus
Fantesy

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 9:43 am    Titlul subiectului: Re: W600 Răspunde cu citat (quote)

HardMetal a scris:
E super cool telu'. Boxe stereo, display cu 256K culori, memorie super mare 256 mb. Dar totusi, ca pret, cam cat e Question

Si inafara de astea, mai sta bine si la camera - 1.3 MP. Faptul ca e quad band, pe noi la ce ne ajuta? A si ca pretz cred ca e destullllll de scump.
Sus
Shmecheru'

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 8:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cat costa tel asta fratzilor?
0describer0

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 9:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cat costa, cat nu costa, e mult prea misto !
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Oct 29, 2006 7:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am cautat dar nu la-m gasit Sad
este doar w 800i
si w 550i
http://www.aureola.ro/gsm.html

interesaza-te la magazine daca esti asa indragostit de el pentru ca se poate face comanda. Cool
Sus
laurentiu

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 11:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poti merge la un dealer Vodafone sau Orange care iti va face comanda.
Sus
nimbus

Data înscrierii: 06/Iul/2007

MesajTrimis: Sâm Iul 07, 2007 3:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

telefonu arata bine..dar cred ca va avea un pret ridicat la inceput...si sper sa fie si in alte culori
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sony Ericsson Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template