Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Siemens C75 cu carcasa roz si un trandafir pe el

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
bianca13

Data înscrierii: 19/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Noi 19, 2006 4:06 pm    Titlul subiectului: Siemens C75 cu carcasa roz si un trandafir pe el Răspunde cu citat (quote)

Buna As dori si eu sa stiu daca a vazut cineva noul telefon Siemens C75.Are carcasa roz cu un trandafir.Are infrarosu,camera,Mp3.Va rog frumos daca l-ati vazut spuneti-mi unde si cand.Multumesc!
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Noi 19, 2006 5:35 pm    Titlul subiectului: Re: Siemens C75 cu carcasa roz si un trandafir pe el Răspunde cu citat (quote)

bianca13 a scris:
Buna As dori si eu sa stiu daca a vazut cineva noul telefon Siemens C75.Are carcasa roz cu un trandafir.Are infrarosu,camera,Mp3.Va rog frumos daca l-ati vazut spuneti-mi unde si cand.Multumesc!

la-i pierdut sa iti place si vei sa-l cumperi? Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Need4Speed

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 9:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal.
Nu cred ca exista C75 care sa arate cum zici tu, dar exista un Benq-Siemens AL26 - ROZ si cu o pisica desenata pe el (Hello Kittie);
si un Siemens EF61 care e albastru si are o floare desenata pe el!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 6:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am imprsia ca fata l-a pierdut ca a mai scris la inca 7 threaduri acelasi lucru Sad
Crying or Very sad
Sus
frames

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 6:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar !dar ai spus-o gresit trebuia sa fie o intrebare, ai pierdut acel telefon?
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mar Noi 21, 2006 2:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

NU am auzit sa existe acest model cu trandafiras, daca intr-adevar exista sa ne spui si noua!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mie Noi 22, 2006 2:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
NU am auzit sa existe acest model cu trandafiras, daca intr-adevar exista sa ne spui si noua!

sunt 1000 de modele de carcase Oceanboy
nu trebe sa fie neaparat original Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Joi Noi 23, 2006 8:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai eu ma refeream la cel original! Ca asa gasesti si cu banane si portocale!
Sus
laurentiu

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am vazut nimic de genu asta care cauti tu!! Dar tu esti sigura ca ai vazut asa ceva!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 25, 2006 11:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

intelegeti si voi din propozitie As dori si eu sa stiu daca a vazut cineva noul telefon Siemens C75.Are carcasa roz cu un trandafir.Are infrarosu,camera,Mp3.Va rog frumos daca l-ati vazut spuneti-mi unde si cand
deci fata l-a pierdut sau i-a fost furat
poate avea numere importnate in el si de aceea e asa directa
oricum sper sa-l gaseasca Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 8:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta mi-a placut! Dar cred ca inter timp la si gasit ca s-a suparat nu ne mai scrie nimic! Crying or Very sad
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 1:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Asta mi-a placut! Dar cred ca inter timp la si gasit ca s-a suparat nu ne mai scrie nimic! Crying or Very sad

msms.......sa speram ca l-a gasit. Dar slabe sanse pentru un telefon
poate a citit mesajele noastre si a considerat ca nu are rost sa mai posteze.
sau poate l-a gasit....bv ei Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Joi Noi 30, 2006 11:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar stii ca acum daca pierzi sau iti este furat un telefon si daca te duci la politie, poate fi gasit???are nu stiu ce cod care iti localizeaza telefonul in raza de 2 metrii, stiu pe cineva care i-a fost furat si l-a gasit!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Joi Noi 30, 2006 3:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
dar stii ca acum daca pierzi sau iti este furat un telefon si daca te duci la politie, poate fi gasit???are nu stiu ce cod care iti localizeaza telefonul in raza de 2 metrii, stiu pe cineva care i-a fost furat si l-a gasit!

2 metri????
si cum l-a gasit? da niste detalii ca suntem curiosi Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Lun Dec 04, 2006 9:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu exact metoda folosita, dar e un fel de cip pe care il gasesc, orice telefon are chestia asta..cica, i l-a gasit politia...Doar ei sunt autorizati pt lucrul asta in cazul unui furt!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Siemens Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template