Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
De ce Orange ?!?
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 2:23 pm    Titlul subiectului: De ce Orange ?!? Răspunde cu citat (quote)

Cine poate sa imi zica si mie de ce as alege eu ca operatorul meu sa fie Orange si nu Connex sau oricare altul !!??
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
agent007

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 3:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai uite parerea mea, sunt mai buni dpdv al ofertelor.
DonJuan

Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 11:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Servicii de o calitate mai buna.
Sus
shutzu007

MesajTrimis: Mar Feb 28, 2006 10:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai stii care mai poate fii un criteriu, prietenii, cunostintele, pe c au majoritatea ....
Sus
Merlin

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce orange fratilor....in ultimu timp nu am mai auzit de nici o oferta de la astia....parerea mea.... tot Connexu rullz Very Happy ...
Sus
Eizo

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 9:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si acum sa continuam...ca connex tata, in ultimu timp nu am mai auzit nici o oferta nimik....nici de la ei.....s-a ridicat din nou orange...a-ti vazut ce teluri au la oferte Very Happy
Sus
HoleInOne

Data înscrierii: 20/Apr/2006

MesajTrimis: Joi Mai 04, 2006 7:52 am    Titlul subiectului: Re: De ce Orange ?!? Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Cine poate sa imi zica si mie de ce as alege eu ca operatorul meu sa fie Orange si nu Connex sau oricare altul !!??

OceanBoy, tata, fara suparare acum... dar uite raspunsul meu: De fraier ai face chestia asta Wink ! Parerea mea ca Vodafone(ex. connex) sunt mai buni .... desi au facut ei faza cu scosu' myx-ului ... !
onlyme_mihai
Vizitator

MesajTrimis: Vin Oct 27, 2006 7:13 pm    Titlul subiectului: abonament orange Răspunde cu citat (quote)

in primul rand este vb de acoperire si in al doilea rand este vb de nr de clienti pe care il au cei de la orange.
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 11:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu numai de acoperire si de nr de clienti pe care il au, dar e vorba in primul rand de ofertele care le au!!
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deci sunt mai buni cei de la vodafone nu????
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Deci sunt mai buni cei de la vodafone nu????

EU NU INTELEG ROSTUL INTREBARII SI REPET
NU PUTEM FACE O COMPARATIE DECAT DACA LUAM FIECARE OFERTA DE ABONAMENT , TAXARE PE MINUT, CARTELE, PRETUL TELEFOANELOR

MAI BUNI IN CE OCEANBOY??
IN RELATII?
IN OPTIUNI?
IN ABONAMENTE?
IN PRETURI?
IN SERVICII?
IN AMABILITATE?
IN TELEFOANE?
DACA TIE ITI PLACE UN TELEFON DE LA ORANGE IL ADORII.... TU AI FUGII LA CONNEX CA SUNT MAI BUNI.. DOAR DE DRAGUL ASTA SI TI-AI LUA UNUL AMARAT DAR STIIND CA , CONNEX SUNT MAI BUNI?
deci intrebare fara rost...s-u mai bine zis COPLAREASCA Wink Arrow
Sus
Furis

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar Noi 07, 2006 8:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt mai buni pentru ca sunt si mai amabili , au si oferte mai bune, si gasesti si mai multe telefoane si oferte de telefone decat la orange sau altul...
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Furis a scris:
Sunt mai buni pentru ca sunt si mai amabili , au si oferte mai bune, si gasesti si mai multe telefoane si oferte de telefone decat la orange sau altul...

Depinde de oras.. in ziua in care mergi,
De preferabil ar fi sa se mearga in zilele lun-joi
ca de vineri incepe agitatia..
Romanul cumpara ceva nou de Pasti sau de Craciun.. si eu fac parte din ei.. ca poate nu imi pot permite sa schimb un telefon odata la luna.
Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca il vinzi si si nu esti adeptul a nou, nu iti trebuie multi bani sa schimbi multe telefoane!!!Cred-ma o stiuy din proprie experienta ca sunt bolnav cu combinatiile de telefoane, si am avut mult de castigat de pierdut foarte putin!!!!
Sus
mariusik

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 12:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fiecare are ce are ori cu orange ori cu connexu?Luati-va cate o cartela sau abonament la fiecare si gata!!!!S-a rezolvat!!! Cool
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template