Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
De ce Orange ?!?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Noi 13, 2006 2:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Daca il vinzi si si nu esti adeptul a nou, nu iti trebuie multi bani sa schimbi multe telefoane!!!Cred-ma o stiuy din proprie experienta ca sunt bolnav cu combinatiile de telefoane, si am avut mult de castigat de pierdut foarte putin!!!!

cu ocazia asta spune niste exemple ce ''combinatii'' ai facut Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 10:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Spuneai ca mie imi place sa mi se ofere tot, am avut un 6100 care am dat pe el 1 milion, mi-a cazut de nu stiuu cate ori, in sfarsit, sm schimbar cu un 8910i si am mai dat o diferenta de 500 de mii, apoi l-am dat pe un 8910 in stare perfecta si un milion 200, si l-am vandut 8910 cu 2500, iar cu 4 milioane mi-am luat un 6680!Eu zic ca nu am pierdut nimik!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 3:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bv tie ai facut afacere si ai telefon meserias
si eu am facut niste schimburi dar am iesit in pierdere Sad de atunci nu am mai schimbat.
am sk 700i de azi iarna de Craciun Smile merge binisor.. ceva probleme cu reteaua dar merge..

as putea sa-l dau chiar azi pe 2,5 milioane de lei.. dar nu vreau sa fraieresc pe nimeni sau sa imi fac dusmani.. daca nu merge 100 % perfect nu il dau.. sau il dau cu conditia de al repara inainte sau sa ii spun la om ca e stricat.
Wink Arrow Idea

sti cum e vorba aceea.. care mie mi s-a si intamplat de o infinitate de ori
castigi pe o parte pierzi pe alta
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 8:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bah sincer eu am spus ce probleme aveau, sa stii ca eu am o problema f buna de nokia pt ca si 6100 ala de era asa finut si in apa a cazut si nu a patit nimik, si cazaturi ce a luat, bine designu un picut acolo, cu toate nokkile pe care le-am avut nu am avut probleme, cu alcatelu, sony-erricsonu(t28) am mai avut probleme, dar astea nokia sunt totusi mai rezistente parerea mea!!!Mergeau schimburuile, dar acum majoritatea vor ultimile modele ...si...S-a smecherit lumea!!!!!
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 9:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca in agenda ta sunt majoritatea pe orange ar fi o alegere destul de buna sa alegi orange nu??
OceanBoy

MesajTrimis: Joi Noi 30, 2006 11:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca imi cumperi tu , accept treaca de la mine si orange...
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Feb 12, 2007 1:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am ales Orange pentru ca cei din familie si cei mai multi prieteni sunt pe Orange Smile.
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 2:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si daca nu erau altii te atrageau cu ceva????Sincer??? Vreo oferta??
J3N

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 6:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kty a scris:
Si daca nu erau altii te atrageau cu ceva????Sincer??? Vreo oferta??

Ma atragea, daca cei pe care ii cunosc erau pe Vodafone/Cosmote, telefoanele de la Best Deal de la Orange...cum e acuma W810i la 99 Euro fata TVA. Razz
bucuradrian

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Locație: Mures

MesajTrimis: Mie Feb 21, 2007 5:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar in Mures majoritatea sunt pe Orange.

Apropo J3N
Cat ceri pe V3?
Daca ti-l cumpar dai o pizza macelarului sus la Jumbo?
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Feb 21, 2007 7:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bucuradrian a scris:
Intr-adevar in Mures majoritatea sunt pe Orange.

Apropo J3N
Cat ceri pe V3?
Daca ti-l cumpar dai o pizza macelarului sus la Jumbo?

Ti`am dat privat :Smile). Tu de ce ai alege orange/ sau ai ales ?
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template